Operatívny lízing ako cesta k tvojmu snu

Operatívny lízing ako cesta k tvojmu snu

- in Nesmie vám ujsť
1548
Komentáre vypnuté na Operatívny lízing ako cesta k tvojmu snu

Nedávno som si splnila svoj dlhoročný sen. Snívala som o ňom možno už viac ako desať rokov. V minulosti mi stále bránilo niečo v tom ísť do toho naplno a spraviť si radosť v podobe splneného sna. Jedného krásneho dňa som sa rozhodla, že teraz je ten správny čas. Keď som ho zbadala: „Je nádherný, presne taký ako som si ho vysnívala.“

Keď som ho videla mala som slzy v očiach. Wááááu. Konečne je doma. Môj živý sen. Je príjemný na dotyk. Na niektorých miestach horúci na niektorých miestach naopak studený. Presne taký akého som chcela mať. A teraz ho už aj mám. To on si vybral mňa. Dobehlo to v hlave až o čosi neskôr. Chcela som ho cítiť celým svojím telom. Túžila som po tom aby ma objal. Chcem cítiť jeho kožu na mojom tele.

Moje nové auto

Naštartovala som ho. Hmmmm. Má nádherný zvuk. Áno je to moje vysnívané auto. „Už len vyriešiť ako ho budem financovať. Ako ho zaplatím. Áno. Chcem ho. Jednoznačne.“ – bežali mi rôzne myšlienky hlavou. „Operatívny lízing pre autá“ – akoby mi niekto pošepol. Dvomi prstami som otvorila zavretý notebook. Rýchlo ho naštartovala a hľadala možnosti vo virtuálnom svete informácií. Opäť som našla to čo som hľadala.

Vyhovujú mi takéto služby v štýle – vyplň formulár mi ti zavoláme. Tam si jednoducho vyplníš čo potrebuješ zadať a nestrácaš tvoj drahocenný čas behaním po prevádzkach poisťovní. Veď uznaj sám posedieť si môžeš na káve aj s priateľmi a možno aj oveľa radšej ako s poisťovacím agentom, ktorý ešte nevie čo chceš a práve to zisťujete. Formulár ušetrí čas jemu a hlavne tebe.

Lízing s ľahkosťou

Takáto je aj stránka spoločnosti Hertzlease, ktorý ponúkajú operatívny lízing. Všetko sú to veľmi jednoduché veci, ktoré potrebuješ zadať. Údaje o aute len značka, cena, odhadovaný počet najazdených kilometrov. Nižšie zadávaš už údaje o sebe aby ťa mohol kompetentný pracovník spoločnosti kontaktovať. Keď sa dohodnete, že sú pre teba podmienky vhodné a výhodné uzavrieš zmluvu. Také jednoduché to je.

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.