Efektívna cestná preprava: Ktorý dopravca sa o ňu postará?

Efektívna cestná preprava: Ktorý dopravca sa o ňu postará?

- in Nesmie vám ujsť
1468
Komentáre vypnuté na Efektívna cestná preprava: Ktorý dopravca sa o ňu postará?

Ak je manažment kvality vo firme na vysokej úrovni, koncový zákazník dostane kvalitný produkt. Niekedy dokonca kvalitnejší, aký čakal. A platí to nielen vo výrobe, ale aj pri službách. Hľadáte spoločnosť, ktorá zabezpečí cestnú nákladnú prepravu na najvyššej úrovni za príjemnú cenu? Nemecký dopravca DB Schenker patrí v tejto oblasti medzi európsku špičku. Spoločnosť dbá na tri hlavné piliere kvality, ktoré sú pre zákazníka dôležité: zásielky musia byť doručené včas, nepoškodené a fakturácia musí byť rýchla a korektná. Kvalitu služieb už poznáte, ale čo všetko vám DB Schenker v oblasti kamiónovej dopravy ponúka?

Čo všetko môžete prepraviť?

Preprava kamiónom má svoje limity, no v DB Schenker môžete prepraviť takmer všetko – od jednotlivých balíčkov cez palety do 2500 kg až po využitie celovozovej a dokládkovej cestnej prepravy ideálnej pre zásielky nad 2,5 tony. Samozrejmosťou je, že tieto služby sú poskytované na vnútroštátnej aj medzinárodnej úrovni. V prípade nadrozmerných nákladov kamióny nezastavujú na termináloch a prekladiskách, vďaka čomu dorazia na miesto dodania výrazne rýchlejšie. Potrebujete cestnú prepravu napojiť na lodnú či leteckú? DB Schenker sa o to postará. Nemecká spoločnosť vám dokonca pomôže aj pri preprave nebezpečného tovaru.

Preprava nebezpečného tovaru

Prepraviť nebezpečný tovar kamiónom je výzvou nielen pre zákazníka, ale aj pre spoločnosť, ktorá sa o cestnú prepravu stará. V DB Schenker však nájdete oporu, ktorá vám pomôže a poradí v oblasti balenia, predpisov či zákonov tejto špecifickej zásielky. Aby sa spoločnosť dokázala postarať o maximálne bezpečie a splnila všetky požiadavky, potrebuje od vás vedieť údaje o balení, názov látky, UN kód, množstvo triedu, ADR skupinu alebo kód klasifikácie, či ide o odpad, alebo tovar ohrozujúci životné prostredie.

Prečo cestná preprava od DB Schenker

Chcete mať tovar na mieste určenia včas? Obráťte sa na spoločnosť s najhustejšou prepravnou sieťou v celej Európe. Asi pre vás nebude prekvapením, že ňou práve je DB Schenker. Či už hľadáte dopravcu pre vnútroštátnu, alebo medzinárodnú cestnú dopravu, vždy je pre vás výhodnejšie, keď v ponuke nájdete komplexné služby. Chcete skúseného dopravcu, ktorý kamiónmi ročne prepraví viac ako 95 miliónov zásielok? DB Schenker je pre vás správnou voľbou.

 

About the author

You may also like

5 situácií, počas ktorých využijete snehové reťaze

Január bol v horských oblastiach štedrý na snehovú nádielku.