Efektívna cestná preprava: Ktorý dopravca sa o ňu postará?

Efektívna cestná preprava: Ktorý dopravca sa o ňu postará?

- in Nesmie vám ujsť
1468
Komentáre vypnuté na Efektívna cestná preprava: Ktorý dopravca sa o ňu postará?

Ak je manažment kvality vo firme na vysokej úrovni, koncový zákazník dostane kvalitný produkt. Niekedy dokonca kvalitnejší, aký čakal. A platí to nielen vo výrobe, ale aj pri službách. Hľadáte spoločnosť, ktorá zabezpečí cestnú nákladnú prepravu na najvyššej úrovni za príjemnú cenu? Nemecký dopravca DB Schenker patrí v tejto oblasti medzi európsku špičku. Spoločnosť dbá na tri hlavné piliere kvality, ktoré sú pre zákazníka dôležité: zásielky musia byť doručené včas, nepoškodené a fakturácia musí byť rýchla a korektná. Kvalitu služieb už poznáte, ale čo všetko vám DB Schenker v oblasti kamiónovej dopravy ponúka?

Čo všetko môžete prepraviť?

Preprava kamiónom má svoje limity, no v DB Schenker môžete prepraviť takmer všetko – od jednotlivých balíčkov cez palety do 2500 kg až po využitie celovozovej a dokládkovej cestnej prepravy ideálnej pre zásielky nad 2,5 tony. Samozrejmosťou je, že tieto služby sú poskytované na vnútroštátnej aj medzinárodnej úrovni. V prípade nadrozmerných nákladov kamióny nezastavujú na termináloch a prekladiskách, vďaka čomu dorazia na miesto dodania výrazne rýchlejšie. Potrebujete cestnú prepravu napojiť na lodnú či leteckú? DB Schenker sa o to postará. Nemecká spoločnosť vám dokonca pomôže aj pri preprave nebezpečného tovaru.

Preprava nebezpečného tovaru

Prepraviť nebezpečný tovar kamiónom je výzvou nielen pre zákazníka, ale aj pre spoločnosť, ktorá sa o cestnú prepravu stará. V DB Schenker však nájdete oporu, ktorá vám pomôže a poradí v oblasti balenia, predpisov či zákonov tejto špecifickej zásielky. Aby sa spoločnosť dokázala postarať o maximálne bezpečie a splnila všetky požiadavky, potrebuje od vás vedieť údaje o balení, názov látky, UN kód, množstvo triedu, ADR skupinu alebo kód klasifikácie, či ide o odpad, alebo tovar ohrozujúci životné prostredie.

Prečo cestná preprava od DB Schenker

Chcete mať tovar na mieste určenia včas? Obráťte sa na spoločnosť s najhustejšou prepravnou sieťou v celej Európe. Asi pre vás nebude prekvapením, že ňou práve je DB Schenker. Či už hľadáte dopravcu pre vnútroštátnu, alebo medzinárodnú cestnú dopravu, vždy je pre vás výhodnejšie, keď v ponuke nájdete komplexné služby. Chcete skúseného dopravcu, ktorý kamiónmi ročne prepraví viac ako 95 miliónov zásielok? DB Schenker je pre vás správnou voľbou.

 

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli