Oleje Caterpillar

Oleje Caterpillar

- in Zaujímavosti
1117
Komentáre vypnuté na Oleje Caterpillar

Na trhu sa táto značka objavuje už viac ako 20 rokov. V článku Vám popisujeme hlavné rozdiely medzi klasickými olejmi a olejmi CAT. Ak máte v garáži poľnohospodárske stroje tak vyskúšajte oleje CAT.

Oleje vyvinuté a testované v CAT motoroch. História olejov Caterpillar sa začala písať pred viac ako 20 rokmi. Tak ako aj v iných odvetviach aj tu je Caterpillar technologickým lídrom. Caterpillar má záujem zvyšovať produktivitu strojov a zároveň aj znižovať náklady za prevádzku. Napríklad poľnohospodárske stroje, ktoré používajú oleje CAT majú oveľa dlhšiu životnosť, než pri obyčajných motorových olejoch.

Hlavné rozdiely oproti klasickým motorovým olejom

Medzi hlavné prednosti olejov CAT patrí globálna kvalita, to znamená, že majú rovnaký základový olej aj s aditívami. Bez toho, aby sa motorový olej dostal na predajné pulty musí prejsť náročným interným testovaním. Každý jeden motorový olej značky Caterpillar musí prejsť dlhodobými prevádzkovými skúškami, aby aj použité stroje nemali jediný problém. Ak ste majiteľom Caterpillar strojov tak používaním olejov CAT dosiahnete maximálnu výkonnosť a životnosť súčiastok v motoroch.

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už