Keď si chcete zajazdiť na motorke, ale vaša peňaženka zíva prázdnotou

Keď si chcete zajazdiť na motorke, ale vaša peňaženka zíva prázdnotou

- in Nesmie vám ujsť, Zaujímavosti
0
Komentáre vypnuté na Keď si chcete zajazdiť na motorke, ale vaša peňaženka zíva prázdnotou
Keď si chcete zajazdiť na motorke, ale vaša peňaženka zíva prázdnotou

Kúpiť si poriadne silnú motorku vyžaduje poriadne vysoké úspory. Ak milujete jazdu s vetrom vo vlasoch, ale vaša peňaženka na motorku ešte nevyrástla, tak sa poobzerajte po skútri. Jeho kúpa so sebou prináša veľa výhod, veľa zábavy a veľa lacno najazdených kilometrov. Prečo je skúter tak populárny a prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy?

Elektrický alebo benzíňak? Vždy ušetríte

Je jedno, či si kúpite skúter na benzín, alebo na elektrinu. V oboch prípadoch ušetríte na jeho prevádzke. Skútre s nižším objemom spotrebujú na 100 kilometroch neuveriteľné dva litre paliva. To sa veru oplatí jazdiť. Podobne je to s elektrickým skútrom, pretože pohon na elektrinu vás vyjde tiež veľmi lacno. Ušetríte samozrejme tiež na iných veciach. Napríklad na vodičáku. Nemusíte si robiť žiadny špeciálny kurz, na slabšie skútre vám stačí vodičské oprávnenie typu B. Poteší vás cena samotného skútra. Nový kúpite od dvetisíc eur vyššie a elektrický i lacnejšie. Dokonca aj na bazároch nájdete širokú ponuku ojazdencov, ktorí stoja za to.

Jednoduché ovládanie

Prakticky ihneď po vyskočení do sedadla skútra budete so strojom vedieť pracovať ako od narodenia. Skútre sú na ovládanie veľmi intuitívne. Na skútri budete vyzerať podobne štýlovo ako na motorke. Stačí, aby ste si kúpili trendovú kombinézu z e-shopu inSPORTline. Nikdy nezabudnite, že prilba na skúter je rovnako dôležitá pre vašu ochranu ako prilba na motorku. Samotný skúter má veľmi pútavý vzhľad a veľkou výhodou je obrovský výber farieb panelov. Poteší plexi štít, takže nebudete mať na večeru mušky a iný hmyz. V prípade, že sa vyberiete so skútrom na výlet, dokúpte si prídavný kufor. Na skútri si môžete zajazdiť nielen v meste. Ak sa však rozhodnete pre využívanie skútra hlavne na dopravu do práce alebo do školy, oceníte jeho kompatibilné rozmery. Parkovanie nebude nikdy problém.

Sloboda vždy a všade

Každý jazdec, dokonca aj motorkári, potvrdia, že skúter bol dobrou kúpou. Bez stresu sa dostanete vždy všade načas, a to všetko za také peniaze, že si naozaj budete užívať každý kilometer. Obávať sa nemusíte ani servisu, ktorý je v prípade skútra nutný len zriedkavo. Skúter si obľúbia nielen motorkári alebo majitelia automobilov. Dokonca aj cyklisti potvrdia, že skúter je skvelou alternatívou bicykla. Je však nutné dodať, že na skútri musíte dodržiavať všetky pravidlá cestnej premávky ako ostatné motorové vozidlá.

 

 

 

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no