Zoznámte sa s 3 najlepšími pneumatikami od Bridgestone na tohtoročnú zimu

Zoznámte sa s 3 najlepšími pneumatikami od Bridgestone na tohtoročnú zimu

- in Nesmie vám ujsť
683
Komentáre vypnuté na Zoznámte sa s 3 najlepšími pneumatikami od Bridgestone na tohtoročnú zimu

Značka Bridgestone prišla tento rok hneď s troma novými modelmi pneumatík, ktoré sľubujú zaujímavé vlastnosti aj v tých najhorších podmienkach. Predstavíme vám dva vynikajúce celoročné modely a jedny zimné pneumatiky.

Poznáte Bridgestone?

Ak by sme sa slovenských vodičov opýtali, aký je podľa nich najväčší výrobca pneumatík, najčastejšie by padali názvy ako Michelin, GoodYear, alebo Continental, Bridgestone by asi hádal málokto. A pritom je táto japonská značka od roku 2006 najväčším výrobcom pneumatík na svete.

Skúsenosti s F1 i MotoGP

Značka Bridgestone vyrába kvalitné obutie, ktoré volia profíci naprieč odvetviami. Ich pneumatiky sú pevne späté s MotoGP, s pretekami F1 a tiež leteckým priemyslom. Výrobca tak má bohaté skúsenosti s prevádzkou v extrémnych podmienkach a vďaka tomu vyvíja kvalitné prémiové obutie.

Zimná pneumatika Bridgestone Blizzak LM001 Evo

Bridgestone Blizzak LM-001 Evo je sľubná novinka nadchádzajúcej zimy. Ide o vylepšenú verziu vynikajúceho modelu Blizzak LM001. Kombinuje overené vychytávky svojho predchodcu s najnovšími technologickými poznatkami. Smerový dezén je vybavený širokými a šikmými drážkami, ktoré rýchlo odvádzajú vodu z behúňa. Znižuje riziko vzniku aquaplanningu a zároveň skvelo drží na snehu. Poteší tiež nízkym valivým odporom a úsporou paliva.

Pri celoročných pneu stavte na kvalitu

Pokiaľ sa vám nechce investovať do letných a zimných sád pneumatík, siahnite po celoročnom obutí, ktoré zvláda mnoho, no nie tak dobre ako špecializované pneu. Vždy je to kompromisné riešenie. Keď už teda volíte kompromis, voľte ten najlepší na trhu, ku ktorému celoročné obutie Bridgestone rozhodne patrí.

Ekologické celoročné pneu Ecopia EP600

Pri vývoji celoročnej pneu Ecopia EP600 sa výrobca sústredil predovšetkým na ekologické aspekty modelu. Vylepšená pryžová zmes v kombinácii s dezénom znižuje valivý odpor a spolu s ním aj spotrebu paliva. Vďaka tomu má obutie Ecopia EP600 aj dlhšiu životnosť. Pneumatiky vás potešia vynikajúcim handlingom na rôznorodých povrchoch.

Prispôsobivé celoročné pneu Weather Control A005

Celoročná pneumatika Weather Control A005 vyniká svojou prispôsobivosťou. Bezpečne vás dopraví z bodu A do bodu B za každého počasia. Vďaka veľkému množstvu drážok v ramennej oblasti dosahuje obutie najlepšiu priľnavosť na mokre vo svojej triede. Dezén je usporiadaný do tvaru Z, čím zvyšuje tuhosť v bočnici a zlepšuje jazdné vlastnosti na snehu.

Zaujímavé modely za dobrú cenu každoročne prinášajú aj menej známe značky. Ale u menších výrobcov nemôžete čakať takú technologickú vyspelosť, akú ponúkajú pneumatiky od gumárenských gigantov, kde je nákladný technolgický vývoj podporený aj poznatkami z testovania v extrémnych podmienkach pretekov. Radšej si priplaťte a vsaďte na preverenú kvalitu od Bridgestone.

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no