Zimné pneumatiky Nexen ako výhodná a bezpečná alternatíva

Zimné pneumatiky Nexen ako výhodná a bezpečná alternatíva

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Zimné pneumatiky Nexen ako výhodná a bezpečná alternatíva
Zimné pneumatiky Nexen ako výhodná a bezpečná alternatívaZimné pneumatiky Nexen ako výhodná a bezpečná alternatíva

Na trhu so zimnými pneumatikami máte na výber z nepreberného množstva značiek v rôznej cenovej hladine. Ak hľadáte pneumatiky za výhodnú cenu, ale s vlastnosťami, ktoré vám zaručia bezpečnosť na snehu i ľade, odporúčame vám juhokórejskú značku Nexen. Pneumatiky Nexen WinGuard Sport 2 vás prekvapia nielen cenou, ale tiež skvelými jazdnými vlastnosťami.

Výsledky testov sú viac ako dobré

Testu jazdy po snehu a ľade podrobili pneumatiky Nexen viaceré prestížne motoristické časopisy, ktoré zhodnotili ich kvalitu od uspokojivej až po dobrú. Znamená to, že test zimných pneu odporúča tieto pneumatiky všetkým spotrebiteľom, ktorí hľadajú zlatú strednú cestu v pomere kvality a ceny. Najlepšie hodnotenie medzi samotnými motoristami majú WinGuard Sport 2 z hľadiska chovania sa na mokrej vozovke, hlučnosti, rýchlosti opotrebenia, dobrej ovládateľnosti a jazde na snehu. Menej spokojní sú vodiči s pneumatikami Nexen pri jazde na ľade. Priemerné hodnotenie všetkých vlastností je vyše 75 %. Výsledky hodnotení hovoria jasnou rečou – na Nexen pneumatiky sa v zime môžete spoľahnúť.

Ako sa jazdí s pneumatikami Nexen?

Nexen WinGuard Sport 2 sa vyrábajú pre menšie i SUV vozidlá. Jazda po snehu s Nexen pneumatikami je bezpečná a pneumatiky na snehovej pokrývke dobre držia. Počas testov sa overovalo aj ich chovanie v ostrých zákrutách, ktoré zvládli bez najmenšieho zaváhania. Táto vlastnosť bola dosiahnutá vďaka smerovému dezénu s ostrými a širokými pozdĺžnymi drážkami. Inovatívny systém drážok je doplnený hlbokým stredným blokom. Je teda zrejmé, že ide o veľmi stabilné pneumatiky s dobrou odozvou. Zimné pneumatiky Nexen sa dokonca hrdia prepracovaným 3D profilom, ktorý je zárukou bezpečnej jazdy na roztopenom snehu. Riziko akvaplaningu je s týmto profilom minimálne. Spomínali sme, že spotrebitelia si chválili predovšetkým nízku hlučnosť pneumatík Nexen, ktorá prispieva k pohodovej jazde. Pevnosť a odolnosť radia pneumatiky Nexen vďaka dlhej životnosti medzi najlacnejšie pneumatiky. K tejto skutočnosti prispieva tiež minimálny vplyv Nexen pneumatík na celkovú spotrebu vozidla. Môžeme len konštatovať, že pneumatiky WinGuard Sport 2 sú vhodnou alternatívou pre šoférov, ktorí nebudú v zime jazdiť v extrémnych podmienkach a hľadajú lacnejšie zimné prezutie.

 

 

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no