Výhodné vypožičanie osobných či úžitkových vozidiel v Trnave

Výhodné vypožičanie osobných či úžitkových vozidiel v Trnave

- in Nesmie vám ujsť
1043
Komentáre vypnuté na Výhodné vypožičanie osobných či úžitkových vozidiel v Trnave

Potrebujete na pár dní požičať automobil? Je pre vaše podnikanie súrne nutné ďalšie osobné či úžitkové vozidlo a túto situáciu potrebujete riešiť okamžite? Máme pre vás zaujímavý tip, ako rýchlo a výhodne získať nové dočasné auto. A nielen to. V Tanexe nájdete pod jednou strechou kompletné služby pre motoristov od kúpy, vypožičania, servisu až po odtiahnutie vozidiel.

fiat-professional-uzitkove-vozidla-tanex.sk

Garantovaný bezchybný technický stav automobilu

Špecializovaná autopožičovňa v Trnave sa zameriava na krátkodobý či dlhodobý prenájom automobilov. Spoločne s osobnými autami ponúka aj široký výber úžitkových vozidiel, ktoré sú vhodné najmä na použitie v podnikaní. S autom získate záruku jeho bezchybného technického stavu, ktorý bol priamo pred výpožičkou skontrolovaný v servise. Rovnako aj platné povinné a havarijné poistenie či aktuálnu diaľničnú nálepku. Vaše dočasné vozidlo je teda schopné plnohodnotného využitia pre osobné alebo pracovné účely a môžete s ním vycestovať aj do všetkých krajín Európskej únie.

Široký vozový park aj s úžitkovými vozidlami

Požičovňa áut ponúka hneď viacero tried vozidiel, v ktorých dominuje najmä značka Fiat. Okrem týchto áut sú však k dispozícií aj luxusnejšie modely od výrobcov BMW, Mercedes, Volkswagen a iných. S určitosťou si preto aj vy dokážete vybrať model, ktorý splní vaše nároky na veľkosť, výkon a vybavenie. Úžitkové vozidlá ponúknu obrovský priestor napríklad na prevážanie tovaru či potrebného náradia. Rad úžitkových vozidiel Fiat Professional nájdete navyše v autopožičovni Tanex za zvýhodnené ceny. Ak sa vám ich užívanie zapáči, nie je problém priamo v Tanexe kúpiť rovnaké vozidlo.

Ako si vypožičať auto?

Akýkoľvek automobil z ponuky požičovne áut si môžete rezervovať priamo cez internet vyplnením online formuláru. Na prevzatie vozidla si pripravte svoje osobné doklady spolu s vodičským preukazom, v prípade právnickej osoby aj živnostenský list či výpis z obchodného registra plus splnomocnenie na podpis zmluvy o prenájme.

Prezrite si aj vy vozový park autopožičovne Tanex v Trnave. V prípade potreby si z neho určite dokážete vybrať auto vhodné pre vás. Vypožičať si ho môžete už od 23€/deň.

 

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už