Kvalitná brána pre vašu garáž

Kvalitná brána pre vašu garáž

- in Zaujímavosti
902
Komentáre vypnuté na Kvalitná brána pre vašu garáž

Aj auto potrebuje svoj domov, ktorý ho ochráni pred nepriazňami počasia. Už pri výstavbe domu preto počítame aj s garážou, pričom ju umiestňujeme ako jeho priamu súčasť alebo ako samostatne stojacu budovu. Jej neodmysliteľnou súčasťou je garážová brána, bez ktorej by nedokázala plniť svoju funkciu plnohodnotne. Kde môžete aj vy nájsť kvalitné a lacné brány pre garáže?

Garážové brány – spojenie kvality a atraktivity

Každý z nás si potrpí na bezchybný vzhľad bývania a jeho okolia. Aj preto musia garážové brány spĺňať tak mnohé praktické, ako aj estetické vlastnosti. Materiál, z ktorého sa brány vyrábajú, disponuje s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, je odolný voči poškodeniu a zároveň je jeho povrchová úprava na pohľad atraktívna.

Základ každej brány tvorí oceľový plášť, ktorý je pokrytý vrstvou izolačného materiálu vo forme polyuretánovej peny. Na takýto základ brány sa umiestňuje povrchová úprava, pričom  každý zákazník si ju môže prispôsobiť svojmu vkusu. Na výber sú viaceré vzory vo forme vodorovnej lamely, mikrolamely, kazety so stredovým rámom či hladký nečlenený povrch. Všetky tieto vzory je možné na bránu aplikovať v širokej palete farieb, medzi ktorými nájdete určite tú, ktorá sa bude pre vašu garáž hodiť čo najviac.

pohony-pre-brany-topbrany.sk

Otvorte si vašu bránu len jediným kliknutím

Samotná garážová brána by však sama o sebe bola praktický nepoužiteľná, a preto musí obsahovať aj systém jej otvárania. Okrem klasického mechanického je možné nainštalovať aj automatické pohony pre brány. Vďaka nim si kedykoľvek vašu garážovú bránu otvoríte len jedným kliknutím na diaľkovom ovládači, a tak sa pohodlne odveziete až priamo do garáže. Ak sa vaša garáž nenachádza priamo pri ceste, ale ďalej na vašom pozemku, je potrebné zabezpečiť jeho oddelenie od verejného priestoru, ktoré jednak ochráni váš majetok a na druhej strane uľahčí vchádzanie auta do dvora. Ideálnou formou takéhoto posuvného oplotenia sú nerezové brány, na ktoré je rovnako možné nainštalovať systém diaľkového ovládania.

Využite aj vy výhodnú ponuku spoločnosti TOP brány a nechajte si navrhnúť, vyrobiť a nainštalovať vašu garážovú bránu presne na mieru. Okrem nich vám ponúka aj viaceré formy oplotenia a kovových brán.

FOTO: topbrany.sk

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.