Vlastníte štvorkolku? Máme pre vás tipy, ako ju vylepšiť

Vlastníte štvorkolku? Máme pre vás tipy, ako ju vylepšiť

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Vlastníte štvorkolku? Máme pre vás tipy, ako ju vylepšiť
Vlastníte štvorkolku? Máme pre vás tipy, ako ju vylepšiťVlastníte štvorkolku? Máme pre vás tipy, ako ju vylepšiť

Štvorkolky sami o sebe vyzerajú super a samozrejme, že zaujmú aj slepého. Ich vzhľad spolu s hučiacim motorom sú zárukou, že nezostanete nepovšimnutí. Ak sa na štvorkolku aj vystrojíte ako treba, myslíme tým koženú kombinézu a prilbu aerodynamického tvaru, tak máte v kapse výhru v podobne pohľadu každej dámy. No štvorkolky sú ako ženy – sú nádherné, a ak ich mierne vylepšíte make-upom, tak sa krása zmení na dokonalosť. Čo by ste mali svojej štvorkolke dopriať v rámci skrášľujúcich procedúr?

Keď záleží na vzhľade a vašom komforte

Začneme od jazdca, pretože keď je jazdce spokojný, tak mu ide driftovanie od ruky. Na štvorkolke nemusíte jazdiť len v lete. Aj počas chladnejších mesiacov si zaslúži prevetrať. V tomto prípade je nutné, aby ste sa zahriali. Nielen oblečenie je to, čo vám spríjemní jazdu. Stačí, aby ste si dokúpili vyhrievané doplnky ako návleky na riadidlá či vyhrievaný poťah na sedadlo. V zime i v lete oceníte predné plexisklo, ktoré hojne využívajú pretekári ako ochranu pred vetrom, kamienkami či bahnom. Adrenalínovú jazdu štvorkolky vám umožnia povýšiť do extrému kvalitné pneumatiky. Agresívny a robustný vzor pneumatík pomôže zdolať aj na prvý dojem problematický terén. Maličkosti zavážia, a preto na pneumatiky nasaďte dizajnové disky. Na všetko si pekne posvieťte. Ako? No predsa pomocou LED svetiel a LED rámp. LED svetlá sú perfektným doplnkom aj pre trojkolky, motorky a iné motorové vozidlá. Sú veľmi odolné, dokonca proti vode, a hlavne absolútne bezúdržbové.

Keď nezáleží na vzhľade, ale na výkonnosti

Úžitková štvorkolka je o niečom inom, ako len o vzhľade. Ak nechcete, aby iba občas niečo previezla alebo odtiahla, je nutné k nej dokúpiť nástroje a rôzne doplnky. Začneme radlicou, ktorú mnohí považujú za zimnú pomôcku. S kvalitnou, polyetylénovou radlicou zhrniete sneh, piesok, štrk, bahno alebo sutiny. Veľkoobjemové prívesné vozíky s výklopným systémom sú vyrobené z odľahčených materiálov, ale bez problémov odvezú aj poriadne ťažký náklad. Medzi veľmi obľúbené nástroje pre štvorkolky patria mulčovače. Využijete ich na záhrade alebo v parku. So štvorkolkou v spojení s kosačkou sa dostanete na zle dostupné miesta a šetrne pokosíte trávnaté porasty bez zničenia okolitých rastlín. V záhrade i na farme potrebujete veľkú techniku, ale občas vás zachránia tiež malé nástroje. Práve menšie pracovné nástroje preveziete so štvorkolkou vďaka univerzálnym držiakom.

 

 

 

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už