Vaše auto nie je v poriadku? Zamerajte sa na vzduchové ventily, pneumatiky a brzdové valce

Vaše auto nie je v poriadku? Zamerajte sa na vzduchové ventily, pneumatiky a brzdové valce

- in Auto
1169
Komentáre vypnuté na Vaše auto nie je v poriadku? Zamerajte sa na vzduchové ventily, pneumatiky a brzdové valce

Zdá sa vám, že vaše auto nie je v poriadku? Už to je dávno čo ste boli na STK. Vtedy všetko vyhovovalo, teraz to však môže byť iné. Skúste sa bližšie pozrieť na pneumatiky a na brzdy. Môže sa stať, že časom odkedy ste boli na kontrole sa mohol stav týchto dôležitých súčastí auta zmeniť.

Zdá sa vám, že brzdná dráha auta je dlhšia ako predtým?

Pri jazdení máte pocit, že brzdná dráha vášho auta je dlhšia? Prednedávnom sa vám stala takmer nehoda a vy ste jej len tak tak zabránili? Snažte sa nezanedbávať stav vašich bŕzd a skúste sa bližšie pozrieť na stránku tirshop.sk. Uvidíte, že tam nájdete v ponuke tie najlepšie brzdové valce aké ste kedy videli. Mali by ste investovať financie do kvality. Nekvalitné brzdové valce z iných obchodov vám môžu zlyhať. Ako to je však z brzdovými valcami od tirshop.sk? Tieto brzdové valce vás nesklamú. Môžete sa na ne spoľahnúť, myslia na vašu bezpečnosť. Myslite na ňu aj vy a kupujte ich na stránke tirshop.sk.

Unikanie vzduchu

Môže sa stať, že sa počas dlhoročného používania niektoré súčiastky tak opotrebujú, že budete potrebovať ich razantnú výmenu. Skúsme spomenúť napríklad vzduchové ventily. Postupným opotrebovaním môže nastať to, že buď v motore alebo v pneumatikách môže začať unikať vzduch. V čom bude problém? Problém by mal byť jedine v poškodení vzduchových ventilov. Trváce vzduchové ventily, ktoré aj niečo vydržia, môžete nájsť na stránke tirshop.sk.

Dobré pneumatiky na vašom aute

Aj po výmene brzdových valcov a vzduchových ventilov máte pocit, že všetko nie je v poriadku? Poďte sa pozrieť ešte na pneumatiky, ktorých nedostatočný stav vám môže spôsobiť kolíziu! Nečakajte na nič a vrhnite sa do sveta najlacnejších dobrých pneumatík – na stránku pneumatiky-pneupex.sk.

Široký výber, dostupné ceny aj pre vás! Tak na čo ešte čakáte? Myslite na bezpečnosť počas jazdy a vrhnite sa po dobrých pneumatikách od pneumatiky-pneupex.sk.

FOTO:  © Dmitry Vereshchagin / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no