Spíte len v trenírkach a napriek tomu umierate teplom? Tieto vychytávky vás zachránia!

Spíte len v trenírkach a napriek tomu umierate teplom? Tieto vychytávky vás zachránia!

- in Zaujímavosti
935
Komentáre vypnuté na Spíte len v trenírkach a napriek tomu umierate teplom? Tieto vychytávky vás zachránia!
man with cooling fan , closeup, isolated background

Hoci ste si na dobrú noc dali vychladené pivo, v spálni je také teplo, že nemôžete zaspať. Keby sa k vám napríklad pritúlila partnerka, rýchlo si to zase rozmyslí, pretože ste spotení až za ušami.

Našťastie už existuje mnoho šikovných technológií, ktoré vám uľahčia spánok aj za extrémne teplých nocí.

man with cooling fan , closeup, isolated background

Skúste prikrývku z 3D vlákna

Ak každý večer líhate pod poctivú páperovú perinu, ktorá vás hriala v zime, nečudujte sa, že je vám horúco. Radšej siahnite po letnej prikrývke Fresh Cool. Je tenká, vzdušná a málo hreje. Presne to potrebujete pri tropických nociach, keď teploty neklesajú pod 20 stupňov.

 

Pokiaľ aj letnú perinu prepotíte, nebojte sa dať ju jednoducho do práčky. Prikrývku z dutého 3D vlákna môžete prať na 60 stupňov. Navyše si ju môžete vybrať vo svojej obľúbenej farbe.

 

Kúpte si matrac, ktorý chladí

Na horúce letné noci sú najlepšie matrace zo studenej peny.Napríklad ortopedický matrac Dona je navrhnutý tak, aby muža neprehrieval. To je presne to, čo teraz potrebujete.

 

Tento matrac sa perfektne prispôsobí vášmu telu. Ak radi spíte na bruchu,otočte si ho bielou polovicou nahor. Vysoko pružná a pritom pevná studená pena vám poskytne potrebnú oporu a nedôjde k prílišnému a nezdravému prehnutiu v krížoch.

Ste príliš vysokí? Žiadny problém, český výrobca vie vyrobiť tento matrac v nadštandardnej veľkosti.

 

Poťah, ktorý baktérie neznáša

Nemusíte si hneď kupovať nový matrac. S neznesiteľným teplom v spálni pomôže aj poťah na matrac Silver Line s odvetrávaním. Klimatizačná vrstva z dutého vlákna s vysokou gramážou odvedie pot. Poťah je priedušný, ale zároveň nedovolí, aby nečistoty prenikli do matraca.

Naviac má antibakteriálnu úpravu a nemusíte sa teda báť, že si na vašom pote pochutia baktérie. To je veľké plus, pretože v normálnom matraci môžete hostiť až 2 milióny roztočov.

 

 

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no