Posteľ pre malého pretekára i princeznú

Posteľ pre malého pretekára i princeznú

- in Auto
1544
Komentáre vypnuté na Posteľ pre malého pretekára i princeznú

Mať posteľ v tvare športiaka, to je sen mnohých malých pretekárov. A čo tak zobúdzať sa s „nebesami“ nad hlavou? Ktorá malá princezná by nechcela spať v posteli, akú mala Šípová Ruženka? Keď práve zvažujete kúpu detskej postieľky, možno by ste mohli pouvažovať aj o „rozprávkových“ alternatívach. Ponuka je ozaj široká a nejde tu iba o atraktívny dizajn…

Dokonalé pretekárske auto

Nejeden otecko obdivne zavdychá pri pohľade na prepracovanú posteľ vyzerajúcu ako dokonalá kópia pretekárskeho auta. Jediné, čo tomu chýba, je motor… To však nie je žiadna chyba, pretože tieto “vozidlá” sú inak dôkladne premyslené, prepracované do najmenšieho detailu, akoby reálnej formule z oka vypadli. Alebo dávate radšej šancu McQueenovi z rozprávky Cars? Aj keď by sa mohlo zdať, že tu ide iba o reklamný ťah, opak je pravdou. Mnohé takéto postele majú tiež praktické úložné boxy v spodnej časti, kde ľahko schováte periny a kadečo iné.

detska postel racing cars 01

Ak máte doma malú pretekárku, nezúfajte, výrobcovia mysleli aj na dievčatká a po dôkladnom hľadaní istotne natrafíte i na ružové exempláre štýlových „autíčkových“ postelí. O tom, že takáto detské postieľky sú nezameniteľným doplnkom detských izieb, snáď ani netreba písať.

Postieľka s baldachýnom

Väčšina dievčatiek sa však odmalička hrá radšej na princezné. A čo taká princeznička musí mať, aby sa cítila nanajvýš komfortne? No predsa posteľ ako pravá dáma. Baldachýn nad posteľou je odnepamäti symbolom romantiky, čo priťahuje aj nejedného (podobne naladeného) dospelého. Tak prečo deti ukrátiť o ten pôžitok, keď môžu zaspávať s motýlikmi či hviezdičkami všade naokolo?

Opäť nájdete v ponuke predajcov viacero modelov, v modernom dizajne i starosvetsky elegantných prevedeniach (ako pre ozajstné kráľovné). Obľúbené sú aj tie s úložným priestorom, zábranami proti neželaným pádom, s integrovaným svetlom ideálnym na večerné čítanie pred spaním (veď princezná zo svojho hradu len tak nevychádza) a pod. Vybrať si môžete typy z masívneho dreva i cenovo prístupnejších materiálov.

Radosť spať v takejto postieľke, čo poviete?

Zdroj:

juniorrooms.co.uk/beds/4-poster/

juniorrooms.co.uk/beds/racing-car-bed/

Foto:

files.detskapostel.com/200006930-e6fe5e8016/detska%20postel%20racing%20cars%2001.png

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už