Paletové kontajnery si v automobilovom priemysle získavajú stále väčšiu obľubu

Paletové kontajnery si v automobilovom priemysle získavajú stále väčšiu obľubu

- in Zaujímavosti
510
Komentáre vypnuté na Paletové kontajnery si v automobilovom priemysle získavajú stále väčšiu obľubu

Paletové kontajnery majú veľa výhod, tie najzásadnejšie si predstavíme v nasledujúcom článku.

Úžitkové vlastnosti paletových kontajnerov

Paletový kontajner je univerzálny kontajner, ktorý je vhodný do všetkých odvetví automobilového priemyslu. Na trhu je k dispozícii mnoho rôznych druhov, avšak všetky majú spoločného menovateľa, ktorým sú výhody vyplývajúce z ich používania. A akú inú výhodu spomenúť ako prvú než úsporu nákladov?

Vďaka inteligentnému skladaciemu mechanizmu je možné vybrané druhy paletových kontajnerov rozložiť a zase zložiť, čím sa ušetrí miesto. Ušetriť je možné tiež náklady za prepravu, pretože prázdnych a zložených paletových kontajnerov sa do jedného kamióna vojde viac. Kontajnery sú navyše vybavené funkciou stohovania, takže je možné postaviť ich do výšky nad seba, čo ušetrí ďalší priestor.

Plastové kontajnery vynikajú dlhou životnosťou pri minimálnej strate úžitkových vlastností. To sa dosiahne predovšetkým preverenými výrobnými postupmi v kombinácii s vysokokvalitnými výrobnými materiálmi. Kontajnery sú skladné, ľahšie ako paletové kontajnery z iných materiálov a jednoduché na údržbu. Vďaka hladkým stenám je jednoduché zbaviť ich nežiaducich nečistôt a znovu ich uviesť do prevádzky.

V prípade, že sa životný cyklus paletového kontajnera blíži k svojmu koncu, je možné ho 100 % recyklovať. Odpadáva tak obava, čo so starými kontajnermi.

Schoeller Allibert ako lokálna jednotka na trhu

Pozíciu jednotky vo výrobe paletových kontajnerov pre automobilový priemysel na tuzemskom trhu si dlhodobo drží spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá má s výrobou kontajnerov bohaté skúsenosti. Jej prednosťou sú bezo sporu kvalitné know-how, logistické centrá a fakt, že sa podieľa na výrobe paletových kontajnerov v celej Európe.

Je schopná zaistiť presne také množstvo a rozmery, aké potrebujete. Unikátnym riešením na mieru je tzv. paletová jednotka, keď je Schoeller Allibert schopný dodať kontajner vrátane paliet samotných s vekom. Pokiaľ máte záujem o individuálnu ponuku špeciálne pripravenú pre vaše podnikanie, neváhajte a vyplňte kontaktný formulár na ich internetových stránkach.

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli