Nový Mercedes C kombi

Nový Mercedes C kombi

- in Auto
1975
Komentáre vypnuté na Nový Mercedes C kombi

mercedes_c

Mercedes je symbolom nemeckej precíznosti, ktorá sa odzrkadľuje v samotnej kvalite áut. Trieda C patrí medzi najobľúbenejšie modely, pričom C kombi si už v minulosti získalo tisíce spokojných zákazníkov. Už štvrtá generácia C prichádza aj s modelom kombi, ktorý je svižný, dynamický a veľmi dobre sa naň pozerá.

Celkovo by sme mohli povedať, že nové kombi je väčšie ako to predchádzajúce, aj keď rozdiely sú minimálne. Je takmer o 10 centimetrov dlhšie a o 8 centimetrov robustnejšie na priezore náprav. Ocenia to všetci, ktorí sa nachádzajú v aute, pretože budú mať viac priestoru. Auto je tak vhodné aj pre ľudí s vyššou postavou či väčšou hmotnosťou.

Taktiež si budete môcť pribaliť viac batožiny, keďže väčšia dĺžka auta sa prejavila aj v objeme batožinového priestoru, ktorý má hodnotu 490 litrov, čo je veľmi slušné. Ak však cestujete bez zadných pasažierov a potrebujete previesť niečo väčšie, môžete sklopiť sedadlá a získate celkovo 1510 litrový batožinový priestor.

Charakteristickými rysmi nových mercedesov sú aj krásne svetlá, či už v prednej alebo zadnej časti. Taktiež sú to lišty či celkový dizajn auta, ktorý sa prenáša medzi všetkými triedami v tejto automobilke.

Pre všetkých sú však dôležité motory, respektíve výber spomedzi agregátov. Zastúpenie majú benzínové aj dieslové variácie. Benzínové motory začínajú na 115 kW a končia až na 245 kW. Dieslové motory sú v 4-valcovom prevedení a to od 85 kW až po 150 kW. Sú teda slabšie, ale ekonomickejšie a väčšina si bude vyberať práve z nich.

Mercedes C kombi je rozhodne rodinným autom, s ktorým si užijete aj svižnejšiu jazdu. Nie je to teda len klasické konzervatívne auto pre starších ľudí, ale aj pre mladých a energických nadšencov, ktorí majú radi kvalitu, dizajn a štýl. 

Zdroj: autoweb.cz

Foto: creativecrash.com

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli