Maľovanie s farbami v spreji a základnými farbami

Maľovanie s farbami v spreji a základnými farbami

- in Zaujímavosti
0
Komentáre vypnuté na Maľovanie s farbami v spreji a základnými farbami

Existujú mnohé druhy farieb, pričom každá z nich je špecifická v oblasti svojho využitia. Tentokrát sa pozrieme na koreň farbám v spreji a základným farbám a zhrnieme si o nich základné informácie, ktoré sa oplatí zohľadniť.

Farby pre začínajúcich aj pokročilých maliarov

Pokiaľ patríte v oblasti maľovania k začiatočníkom a na bežné  farby na stenu nanášané s pomocou špeciálneho maliarskeho príslušenstva si zatiaľ netrúfate, ideálnou alternatívou pre vás môžu byť farby v spreji, ktorých aplikácia je skutočne bezproblémová. Jednou z najpredávanejších je univerzálna farba Belton Spectral dostupná v čiernom prevedení buď s lesklým alebo matným odtieňom. Vďaka svojej vynikajúcej krycej schopnosti sa dá použiť tak vo vnútornom, ako aj vonkajšom prostredí a nanáša sa pri vykonávaní krížových ťahov vo forme tenkých vrstiev. V rámci farieb v spreji vás tiež môžu zaujať rozličné oleje a mazadlá, ako napríklad praktický olej na mazanie bicyklov a šijacích strojov.

Ak naopak už máte s maľovaním viac skúseností, môžete bez obáv vyskúšať syntetické základné farby určené v prvom rade na použitie pri kovových a drevených materiáloch. Medzi základnými farbami natrafíte na také, ktoré vynikajú špeciálnym antikoróznym alebo rýchloschnúcim efektom, pričom k najpoužívanejším farebným odtieňom vzhľadom na materiál patrí šedá, biela, hnedá a červenohnedá. Poprednými značkami, na ktoré sa môžete kedykoľvek spoľahnúť sú v tomto smere obzvlášť Pragoprimer, Alkyton Primer, Chemolak a Hammerite Komaprim.

Nájdite tú pravú farbu práve pre vás!

Aby bol váš nákup čo najjednoduchší, najpraktickejší a najrýchlejší, odporúčame vám spoľahnúť sa na internetového predajcu, ktorý vám ponúka čo najpestrejšie spektrum farieb a lakov na jednom mieste. Ideálnou voľbou je drogéria Bugy.sk, ktorej farby sú až na 95 % k dispozícii skladom a tak ich s pomocou kuriérskej služby môžete obdržať už na druhý deň po vykonaní objednávky. Najväčšia online drogéria na slovenskom trhu má pre svojich zákazníkov navyše pripravené pravidelné akcie, lákavé výpredaje a vernostný program, vďaka ktorému po registrácii môžete ušetriť 3 % z hodnoty každého nákupu a to dokonca aj v prípade zakúpenia akciového tovaru.

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no