Leto dá vášmu miláčikovi zabrať. Autokozmetika ho zachráni

Leto dá vášmu miláčikovi zabrať. Autokozmetika ho zachráni

- in Nesmie vám ujsť
1184
Komentáre vypnuté na Leto dá vášmu miláčikovi zabrať. Autokozmetika ho zachráni
Mother And Teenage Daughter Washing Car Together

Pálivé slnko, letné búrky a všadeprítomný prach rozfúkavaný horúcim vetrom. Zatiaľ čo my ľudia máme leto radi, naši štvorkolesoví miláčikovia by radšej ostali v garáži. Vplyvy počasia totiž vážne poškodzujú lak a celkovú vizáž auta.

Ošetrenie karosérie by preto malo byť samozrejmosťou. Poctiví šoféri auto nenechajú čakať na skazu a hlavne tí, ktorí dbajú aj o živý vzhľad automobilu, musia myslieť na autokozmetiku, ktorá by ich „tátoša“ udržala v kondícii.

Každý šofér by však mal mať na pamäti, že bežný saponát dokáže laku auta uškodiť ešte viac ako samotné vplyvy počasia. Profesionálna autokozmetika, či oživovače plastov však ponúkajú vhodnú a cenovo férovú alternatívu.

Autokozmetika bola dlho dostupná len v autoumývarkach. Prípravky na ošetrenie karosérie bolo možné len výnimočne vidieť aj na pultoch benzínových púmp, no tie si často účtovali neprimerane vysoké marže, keďže k nim chodili vodiči donútení venovať sa oštetrovaniu karosérie svojho auta počas dlhých pracovných ciest, či dovoleniek.

A Hand washing a car with a microfiber cloth

Čističe plastov, autošampóny, oživovače plastov a ďalšiu autokozmetiku však už dnes možno nakúpiť ľahko aj na internete. A za rozumné ceny. Eshop speedtech.sk ponúka stovky produktov, ktoré sú vďaka internetovému predaju výrazne dostupnejšie než v kamenných predajniach.

Aké má autokozmetika výhody? Ručné umytie kvalitnými autokozmetickými prípravkami na oživenie plastov a karosérie nielen očistí a oživí, ale aj ochranne zapôsobí na konkrétne časti karosérie podľa stupňa znečistenia, čo zabráni zbytočnému poškodzovaniu laku. Použitím kvalitných prípravkov teda karosériu nielen očistíte a oživíte, ale aj ochránite pred ďalším poškodzovaním.

Pri nákupe cez internet navyše nemusíte prekonávať žiadne stresové situácie, máte široký výber a čas na výber správnej autokozmetiky. Doba doručenia produktov je nadštandardná, a tak vaše auto potešíte už za pár hodín a eur.

FOTO: Monkey Business + jitchanamont / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no