Revolučná banka mBank

Revolučná banka mBank

- in Zaujímavosti
989
Komentáre vypnuté na Revolučná banka mBank

Viete, čím bol rok 2007 výnimočný? Možno by ste našli viacero menej či viac významných momentov, no my by sme radi upozornili na niečo skutočne revolučné. Na trhu sa objavila prvá banka, ktorá svojim klientom ponúkla celkom odlišný model ako bol ten, na ktorý boli dosiaľ zvyknutí. Tou bankou bola mBank a umožnila každodenné spravovanie financií prostredníctvom internetu či mobilu. Vďaka inovatívnemu a nízkonákladovému konceptu mohli byť najvyužívanejšie bankové služby ponúknuté klientom absolútne grátis. Behom niekoľkých mesiacov si banku obľúbili stovky ľudí a neustále sa k ním pridávali ďalší, nadšenie neutíchlo ani dnes. Ako obzvlášť atraktívna sa ukazuje aj mBank hypotéka. Všetky plusy, ponúknuté výhody pre bežných ľudí i podnikateľov, ako aj výrazný náskok pred konkurenciou, zaistili banke TOP pozíciu medzi najúspešnejšími hráčmi.  

Two pretty girls shopping over internet  :

Zamilujte sa do neodolateľne sofistikovaného prostredia

Moderný človek iste ocení pohodlie, ktoré mu je pri spravovaní vlastných financií ponúknuté. Určite sa poteší aj dostupnosti a cenovej príťažlivosti ponúkaných služieb a produktov. Sofistikovaná mBank Vám vie zabezpečiť toto všetko, no okrem toho môžete rátať i s maximálnou serióznosťou a ústretovosťou. Chcete vlastniť účet bez poplatkov? Žiaden problém, zriaďte si ho! Aj keď by sa mohlo zdať samozrejmosťou, že klient nebude platiť za prichádzajúce platby, nie v každej banke sa s týmto stretnete. Kontá mBank však túto výhodu majú. Keďže vývoj zasiahol aj online banking, mobilita a transparentnosť sa tu odrazili naplno. Inteligentné a účelné prostredie IT banky si musí obľúbiť takpovediac každý. Aplikácia pre mobilné telefóny všetko ešte viac zefektívnila. V neposlednom rade treba spomenúť i skutočnosť, že pôžička od mBank Vám bude spracovaná úplne zdarma. Je očividné, že cez jednoduché, účelné, praktické a dostupné služby sa táto internetová banka priblížila potrebám širokej verejnosti, no prostredníctvom niekoľkých výnimočných alternatív vie predložiť i zaujímavé možnosti pre obchodné subjekty.

Preneste si hypotéku do mBank bez obmedzení

Viacerí iste poznajú situáciu, keď uzavreli nevýhodnú hypotéku a teraz musia znášať následky. My ale ponúkame rozumné riešenie! S mBank to pôjde ľahko, rýchlo a bez rizika. Pri prenose hypotéky nie sú nutné žiadne špeciálne potvrdenia a banka tiež garantuje najlepší úrok počas celej doby splácania. Ak by ste náhodou našli lepšiu ponuku, mBank Vám zistený rozdiel doplatí. Nemusíte sa ničoho obávať, pretože refinancovanie hypotéky s týmto partnerom sa skutočne oplatí. Prenos hypotéky nie je ničím obmedzený a každá žiadosť sa posudzuje individuálne. V prípade, že svoju starú pôžičku splácate riadne minimálne pol roka, prevodu hypotéky do mBank už nič nebráni.  

Veríme, že podstatu revolučnej banky sme vystihli, ostatné je už iba na Vás. Presvedčte sa o jej kvalitách na vlastné oči.

Foto: © [emde71] / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.