GunMagazin.sk – slovenský magazín o zbraniach

GunMagazin.sk – slovenský magazín o zbraniach

- in Zaujímavosti
1251
Komentáre vypnuté na GunMagazin.sk – slovenský magazín o zbraniach

Pánska populácia holduje predovšetkým rýchlym automobilom a motorkám. No niektorým mužom žihadlá ako Ferrari a Audi RS8 nič nehovoria, lebo svoj záujem sústreďujú do celkom iného odvetvia – do zbraní. Slovenských pánskych magazínov je nespočetné množstvo, ale žiadny neponúka kvalitné články z oblasti zbraní. Samozrejme, v zahraničných zdrojoch je výber oveľa širší. Ale nie každý priaznivec zbraní disponuje znalosťami anglického jazyka. Ak chcete zostať v slovenských vodách, odporúčame pridať si do zoznamu záujmov online magazín GunMagazin.sk.

Moderný magazín zameriavajúci sa na zbrane všetkého druhu buduje redaktorský tím, ktorý tvoria dlhoroční lovci, bývalí policajti a vojaci. Jednoducho v autorskej základni pôsobia osoby s bohatými skúsenosťami s rôznymi zbraňami. A čitatelia môžu dôveryhodne čítať články podložené praxou.

Akonáhle vstúpite na webovú stránku www.gunmagazin.sk, dýchne na vás príjemný a atraktívny vzhľad. Zakladateľ magazínu sa pravdepodobne riadil heslom, že v jednoduchosti je krása. V hornej časti pod logom magazínu sa nachádza menu rozdeľujúce články do logických sekcií. A na úvodnej strane sú vypichnuté zaujímavé a najnovšie príspevky, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti.

Kvalita obsahu je na prvom mieste

Dominujúcou kategóriou sú zbrane a strelivo, kde nájdete zaujímavé informácie o armádnych, policajných a loveckých zbraniach. Môžete sa dozvedieť, čo je balistická ochrana, aké zbrane používa ruská zbrojovka či aké typy služobných zbraní u polície existujú. Niektoré články sú venované legislatíve, iné sa týkajú zase sebaobrany. Skrátka neprídu tiež milovníci športového strieľanie či outdooru. A v neposlednom rade sa dočítate pútavé informácie týkajúce sa doplnkov na zbrane. Ak chcete mať prehľad vo svete zbraní, nemali by ste magazín GunMagazin.sk vypustiť zo svojej hlavy.

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli