Cíťte sa v aute lepšie aj vďaka drobným úpravám

Cíťte sa v aute lepšie aj vďaka drobným úpravám

- in Zaujímavosti
1270
Komentáre vypnuté na Cíťte sa v aute lepšie aj vďaka drobným úpravám

Každý kto sedí v aute dlhšie ako polhodiny denne, by sa tam mal a určite aj chcel cítiť čo najpohodlnejšie. Existuje veľa drobných trikov, ako to dosiahnuť, začínajúc masážnou podložkou na sedadlo vodiča, končiac používaním autorohoží, ktoré zabránia množeniu sa bordelu po celom auto hlavne v zime. Ste pripravený? Tak si poďte zveľadiť svoje auto.

 

Používajte gumené rohože

Máte krásne semišové koberčeky, ktoré je vám ľúto zašpiniť špinavou vodou so soľou počas zimy? Navyše na jar musíte investovať nemalé prostriedky do toho, aby vám ich vytepovali a vyzerali opäť k svetu. Začnite používať gumené autorohože, ktoré zachytia všetku tú čľapkanicu, ktorú si do auta donesiete. A potom ich iba vytiahnete, vystriekate wapkou a po zime nebudete musieť hľadať dobrého tepovača.

 

Sedí sa vám nepríjemne na kožených sedačkách?

Auto v koži vyzerá super, no na jeho nevýhody veľmi rýchlo prídete v lete aj v zime. Počas zimy máte problém vydržať sedieť na ľadovom povrchu a v lete máte zase problém s horúčavou. Nemusíte predávať auto a kupovať si nové, aby ste mali čalúnené sedačky. Stačí si kúpiť autopoťahy, ktoré tento problém vyriešia rovnako dobre. A navyše, keď budú teploty normálne, môžete ich vyzliecť a zase máte kožu.

 

Nepáčia sa vám plechové disky?

Sú tri kategórie vodičov – jedni majú svoje zimné pneumatiky celý čas na diskoch, iní zimné gumy prezúvajú na letné disky a tí tretí majú zimné gumy na „plecháčoch“. Ak patríte do tretej kategórie, použite puklice na kolesá, nech to nejako vyzerá. Nemusíte sa toho obávať, je rok 2016 a nie všetky puklice vyzerajú ako zlý žart. Dnes už aj nájdete také, ktoré vyzerajú pomaly rovnako dobre ako disky. Aj vďaka týmto trom trikom sa budete vo svojom aute cítiť lepšie, hlavne počas zimy, ktorá sa rozhodla, že sa pekne natiahne.

 

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už