Erotické cestovanie

Erotické cestovanie

- in Zaujímavosti
1321
0

Dnes už nám iba tak z hocičoho sánka nepadne, no z času na čas sa objaví niečo, čo dokáže šokovať. Takýmto niečím je aj projekt, ktorý by sme mohli celkom pokojne nazvať “erotické cestovanie“. Pod týmto pojmom sa dá predstaviť všeličo a mnohým z Vás už asi začala fantázia naplno pracovať. No nejde o nič viac a o nič menej ako je umenie. Priznávame, že je odvážne a horúce, ale určite originálne. 

V podstate ide o “cestovanie” na dopravných prostriedkoch vytvorených z namaľovaných ľudských tiel, inak známe ako bodypainting. Autorkou tohto projektu je umelkyňa Trina Merry. Je možné, že ste už jej práce videli, keďže mnohé z nich sa tešia na webe nevídanému úspechu. Projekt ,,Human Motorcycle Project” je séria fotografií motocyklov tvorených z namaľovaných ľudských tiel. Tieto fotografie boli vytvorené na podporu International Motorcycle Roadshow zájazdu a predstavujú tri druhy bicyklov: športový bicykel, terénny bicykel tzv. dirt bike a mestský bicykel tzv. cruiser. Vďaka bezpečnému maľovaniu na telá modelov a ich správnemu umiesteniu do pozícií bola Trina schopná priniesť do populárneho umenia niečo úplne nové. 


Trina zväčša sama zachytáva finálne fotografie, no niekedy pracuje s inými fotografmi, aby svoje vízie zmenila na realitu. V každom prípade, využíva aj kameru, aby zaistila, že jej maľovanie bude naozaj zodpovedať perspektíve jednotlivých fotografií.
,,Som veľmi šťastná, keď objekty vyzerajú rovnako na fotografiách ako v realite,” napísala.


Trine pomáhal pri práci aj jej učiteľ Craig Tracy. Spoločne vytvorili napríklad i “erotické cestovanie”  na Fiate 500.

Zdroj a foto: petapixel.com 

About the author

Leave a Reply

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už