Doplnky pre auto? Všetci kupujú na AliExpress

Doplnky pre auto? Všetci kupujú na AliExpress

- in Nesmie vám ujsť
1160
Komentáre vypnuté na Doplnky pre auto? Všetci kupujú na AliExpress

Patríte medzi fanúšikov auto & moto? Radi si sami vylaďujete svoj automobil a používate na to rôzne autodoplnky? Tento koníček nepatrí k tým zrovna najlacnejším. My však vieme, ako pri ich kúpe viete ušetriť slušné sumy peňazí. Pozrite sa s nami, aké rôzne autopríslušenstvo viete kúpiť za super ceny.

Vytuningujte si svoje auto na Aliexpress

Obľúbené online čínske trhovisko Aliexpress prináša zákazníkom po celom svete široké portfólio produktov. Zoženiete tam skutočne všetko. Nemusíte sa ničoho báť, pretože všetky produkty sú preverené, kvalitné a čo viac, ich ceny sú neporovnateľne nižšie oproti cenám v slovenských obchodoch. Kúpte si doplnky do auta z Aliexpress a ušetrite.

Parádne doplnky do auta, ktoré zmenia vaše vozidlo na nepoznanie a nestoja veľa, sú rôzne nálepky, fólie alebo led pásiky, ktorými môžete doladiť svetlá auta alebo ich dať na kufor pod ŠPZ-ku. Pozrite si napríklad OKEENE led pásik, ktorý slúži ako brzdové svetlo alebo Karlor karbónovú fóliu, ktorou zmeníte farbu aj vzhľad celého vozidla.

Tuning za pár pár €

Poriadne tuning autá musia vydávať ten správny zvuk. Na Aliexpress zoženiete všetky potrebné nástroje, ktoré vám pomôžu naladiť zvuk motora do tých správnych tónov. Super tuningové čipy, ktoré zvýšia výkon vášho motora predáva značka TO OBD2. Ak nepotrebujete silnejší výkon, ale ide vám o zvuk, stačí vám pridať filter na výfuk. Zadajte na Aliexpress slová air intake pipe a zobrazia sa vám desiatky modelov.

Interiér vášho vozidla si tiež zaslúži pekné doplnky. Pohodlné sedenia vám zabezpečia autopoťahy. Môžete si vybrať vyhrievané, priedušné a dokonca aj kožené. Pozrite si značky O SHI CAR alebo AutoYouth. Na zemi sa zas budú pekne vynímať autokoberce. Premenia interiér na elegantné a luxusné miesto.

Nakupujte na Aliexpress ešte lacnejšie vďaka cashbacku od Tipli

Najobľúbenejší cashback portál na Slovensku sa volá Tipli. A čo slovo cashback vlastne znamená? Jednoducho peniaze späť. Pokiaľ nakúpite na Aliexpress alebo v niektorom z vybraných vyše 350 partnerských obchodov cez Tipli, dostanete späť určité percento z finálnej ceny nákupu. Nie je v tom žiadny háčik.

Cez Tipli dokonca kúpite automobilové doplnky s výhodami aj u iných predajcov ako Aliexpress. Pokiaľ sa chystáte opravovať auto, zíde sa vám náradie od TorriaCars. Nové pneumatiky na leto či zimu zoženiete v Priamo.com.

Čo musíte spraviť, aby ste mohli začať nakupovať autodoplnky za ti najlepšie ceny? Je to jednoduché, pridajte sa k Tipli. Vyplníte krátku registráciu, ktorá vám zaberie len pár minút a už dnes môžete začať šetriť svoje peniaze. Vďaka Tipli cashbacku ročne ušetríte stovky eur, a to sa oplatí.

 

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no