Chariot Skates – nová vlna korčuľovania

Chariot Skates – nová vlna korčuľovania

- in Šport, Zábava
2279
Komentáre vypnuté na Chariot Skates – nová vlna korčuľovania

Milujete kolieskové korčule? Radi sa na nich preháňate a užívate si svet okolo? Výborná voľba, keď si chcete prevetrať hlavu. Pripravte sa však na celkom novú vlnu korčuľovania. Samotný názov nového modelu evokuje akési vozenie na voze. S dvoma veľkými kolesami upevnenými na Vaše nohy zvládnete aj zdanlivo neprístupný terén. Odteraz už žiaden strach zo stúpania do kopca či nerovnosti na ceste. Ide o skutočne vydarenú inováciu in-line korčúľ.

chariot skates

Okolie si bude musieť spočiatku zvykať na komický dizajn, ktorý pripomína nosenie bicykla na nohách, ale táto prvotná eufória prejde a očakáva sa, že Chariot Skates si vybojuje svoje TOP miesto. Koniec koncov ako všetko nové, aj tieto korčule sa budú musieť presadiť svojou vlastnou cestou. Pripravte sa na skutočný zážitok. Ľahkosť a pohodlie, ktoré Vám tento šport prinesie, sú neopísateľné. Za touto extravagantnou novinkou stojí Austrálčan Michael Jenkins. Jeho prvoradou snahou bolo spojiť jazdu na bicykli, lyžovanie a korčuľovanie do jedného originálneho modelu.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Zadné kolieska zaisťujú stabilitu. Vyššiu rýchlosť  a kvalitnejšie ovládanie má na svedomí menšie ťažisko. Ak Vám ešte stále robí pri korčuľovaní problém brzdenie, tak tu odpadá aj táto starosť. Nerovný terén, a teda i trávu zvládnete teraz bez problémov. Zabrzdíte tak, že kolesá uchytíte špeciálnymi rukavicami. Moderné materiály splnia Váš sen o prirodzenom pohybe. Opäť sa nám raz podarilo jedinečné podmanenie kolies. Aj napriek tomu, že korčule sú vyrobené z luxusného uhlíkového kompozitného materiálu, ich cena je porovnateľná s kúpou špičkového bicykla. Investícia do tejto novinky sa však zaručene oplatí. Je čas zmeniť nudnú cestu do práce či školy na nezabudnuteľný zážitok

Zdroj: cnet.com, blessthisstuff.com

Obrázky: blessthisstuff.com, blading.at.webry.info

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už