Bojíte sa kúpy jazdeného vozidla? Už nemusíte!

Bojíte sa kúpy jazdeného vozidla? Už nemusíte!

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Bojíte sa kúpy jazdeného vozidla? Už nemusíte!

Kúpiť nové auto, alebo zánovné auto? Túto otázku sme si pokladali už všetci aspoň raz v živote. Aspoň tí z nás ktorí majú to šťastie a môžu si dovoliť aj nové vozidlo. Je to ale skutočne potrebné ?

Nové auto je síce úžasná vec, nikto pred vami na ňom nejazdil, všetko funguje ako má, poprípade je na ňom ešte záruka no tá cena. Častokrát je cena pravidelných servisných prehliadok v autorizovanom servise drahšia, ako prípadný servis jazdeného vozidla.

Vo väčšine prípadov nás vysoká cena za nové vozidlo odradí a siahneme po ojazdenom staršom aute. Ako ale predísť veľkým výdavkom pri kúpe jazdenky? Obhliadka vozidla pri kúpe je neodmysliteľná súčasť no a pokiaľ nie ste zrovna automechanik pri kúpe vozidla si neviete všetko na 100% skontrolovať.  Ako vieme, predajcovia vozidiel často skryté závady na aute zataja, alebo opravia provizórne, aby to do predaja vozidla vydržalo. V tomto prípade nie je na škodu využiť platenú službu obhliadky vozidla pri kúpe, kedy Vám mechanik skontroluje vozidlo od hrúbky laku, cez diagnostiku až po mechanický stav podvozku.

Odborná pomoc pri kúpe auta je to, čo potrebujete, ak nechcete byt s autom viac v servise než na cestách. Táto malá investícia Vám môže ušetriť až tisícky za opravy skrytých vád. Automechanik s dlhoročnou praxou, Vám po preverení prípadných závad odporučí alebo neodporučí kúpu vozidla.

 

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.