Zábava na diaľnici i v prachu lesných ciest

Zábava na diaľnici i v prachu lesných ciest

- in Nesmie vám ujsť, Zaujímavosti
0
Komentáre vypnuté na Zábava na diaľnici i v prachu lesných ciest
Zábava na diaľnici i v prachu lesných ciestZábava na diaľnici i v prachu lesných ciest

Pre nadšencov motorizmu prichádzajú na náš trh nové modely trojkoliek, ktoré môžeme považovať za plnohodnotnú náhradu motoriek. Trojkolky z dielne značky Can – Am sú stvorené na jazdu po diaľnici, na robenie parády v meste i na vybláznenie sa počas jazdenia na poľných cestách. Stačí si vybrať jeden z troch základných modelov podľa vašich preferencií a nič vám nezabráni si užívať bezstarostnú jazdu.

Dlhá cesta do neznáma

Trojkolka Can – Am Spyder RT je určená na dlhé cesty, ktoré vás povedú do neznáma. Pohodlné sedenie až pre dvoch jazdcov a bohatý úložný priestor predurčujú tento stroj na víťazstvo medzi vozidlami pre ľudí, ktorí milujú slobodu. Užijete si nielen vietor vo vlasoch, ale tiež extra rýchlosť, vrtkosť v zákrutách a stabilitu počas prejazdu problematickejším terénom. Vďaka dômyselne navrhnutému prednému sklu vás nebudú otravovať mušky alebo vás pichať dážď pri silnejšom vetre. Vďaka vyhrievaným sedadlám môžete cestovať aj počas chladnejšej noci. Vďaka silnému trojvalcu bude vaša jazda plynulá na každom rýchlostnom stupni.

Krátke pobavenie nestačí

Ďalší z modelov trojkoliek Can – Am Spyder F3 si užijete počas kratšej cesty, ale zrazu zistíte, že sa chcete vybrať aj ďalej. Ide o veľmi pohodlný a živý model trojkolky, ktorý ponúka pri sedení rovnaký komfort ako štvorkolky. Bočné úložné priestory dávajú tušiť, že Spyder F3 nebol navrhnutý len na párhodinové výjazdy. Pri pohľade na pohodlné sedadlo a širokouhlý displej je jasné, že so Spyderom zájdete o trochu ďalej ako len za mesto. Stačí sa ponoriť do hudby vychádzajúcej zo špičkových reproduktorov a zrazu sa ocitnete na druhej strane republiky. K tomu všetkému si prirátajte športový vzhľad, svižne reagujúci trojvalec a zníženú spotrebu paliva. Nie je o čom diskutovať. Spyder F3 si musí nájsť miesto aj vo vašej garáži.

Nič pre introvertov

Can – Am myslel na jazdcov, ktorí radi vytŕčajú z davu a chcú byť videní aj pri najvyššej rýchlosti. Trojkolka Ryker upúta každý deň a každý deň dokáže byť úplne odlišná. Ak ste si mysleli, že najviac rozruchu urobí vaša štvorkolka, tak zrazu zistíte, že je minimálne o tri stupne pozadu za Rykerom. K Rykeru sa dajú totiž zakúpiť rôznofarebné panely, ktoré jednoducho bez nástrojov zmenia vizuál tejto jedinečnej trojkolky. Ryker ponúka jazdcovi maximálny komfort sedenia tak ako aj ostatné modely trojkoliek značky Can – Am. Nižšie položené ťažisko stroja láka k jazdeniu po prašných lesných cestách, kde môžete odhaliť, čo táto trojkolka dokáže pri rezaní zákrut. Vyskúšajte počas jazdy všetky triky a stabilizačný systém stroja vás zaručene udrží na ceste. Cenovo dostupné a ekologické vozidlo – taký je nový Ryker.

 

 

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli