Uvažujete nad kúpou stanu na auto? Získate veľa výhod

Uvažujete nad kúpou stanu na auto? Získate veľa výhod

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Uvažujete nad kúpou stanu na auto? Získate veľa výhod
Uvažujete nad kúpou stanu na auto? Získate veľa výhod

Alternatívne spôsoby dovolenky sú s rastúcimi cenami veľmi vyhľadávané. S trochou uskromnenia a zdravého rozumu je možné sa dopracovať k pohodovej dovolenke bez toho, aby ste museli celý rok jesť len suchý chlieb. Možnosťou je cestovanie po kempoch. Najlacnejšie vás vyjde kúpa stanu, ale najviac pohodlia si užijete vďaka stanu na auto. Jeho kúpou získate veľa výhod.

Stan na auto ako investícia na veľa rokov

Stan na auto je odolný a stabilný stan, ktorý vám vydrží veľa sezón. Počiatočná investícia spojená s kúpou autostanu sa vám postupne vráti, pretože ušetríte na drahých hoteloch. Nájdite si pekný kemp v blízkosti mora alebo rekreačného strediska, postavte stan na streche auta a užívajte si dokonalý komfort. K dokonalému komfortu pridajte aj dokonalý výhľad, ktorý vám poskytne stan umiestnený vo výške.

Stan na auto ako jedinečná alternatíva hotela

Stan na auto je jedinečná alternatíva hotela. Samozrejme, že komfortnejší by bol karavan. Ale ruku na srdce, kto má minimálne 30 tisíc na kúpu karavanu, ten má peniaze na luxusné hotely. Pre menej majetnejších sú autostany ideálne.  Za desatinu ceny karavanu sa dopracujete k vskutku kvalitnému stanu na auto. Ak ste stan na auto ešte nevyskúšali, iste neviete, že jeho dno tvorí matrac. Už iste chápete, prečo porovnávame autostan k hotelu.

Stan na auto ako nový životný štýl

Takmer každý, kto vyskúšal dovolenky so stanom na auto, už inú dovolenku nechcel prežiť. Je to skvelý pocit môcť každý deň spať na inom mieste. S autostanom ste plne mobilný. Auto sa dostane kdekoľvek a vy jediným pohybom behom pár minút rozložíte stan. Prakticky začnete vďaka autostanu novú životnú etapu plnú dobrodružstiev.

Stan na auto ako ženami akceptovaný stan

Ak ste manželku doteraz nepresvedčili, že stanovanie je super, autostan ju presvedčí. Čoho sa ženy pri stanovaní najviac obávajú? Toho, že im bude na zima. Na streche auta nehrozí zima a ani vlhkosť. Obávajú sa tiež hmyzu. Na strechu auta nevylezú mravce a je malá pravdepodobnosť, že sa v ňom ocitnú pavúky. Do tretice sa obávajú zlodejov. Na streche auta ste počas spánku viac v bezpečí ako v obyčajnom stane.

Má stan na auto nevýhody? Niekomu prekáža vyššia cena autostanu. Menším negatívom je fakt, že na streche nezostane miesto pre strešné boxy. Na druhej strane zostane voľný celý priestor v kufri. Tieto dva malé nedostatky nie sú nič oproti všetkým výhodám úžasného stanu na auto.

 

 

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no