TEO car – nadštandardná autopožičovňa

TEO car – nadštandardná autopožičovňa

- in Auto
1045
Komentáre vypnuté na TEO car – nadštandardná autopožičovňa

V súčasnosti nie je nič zvláštne, keď sa vyberiete na cesty vozidlom z autopožičovne. Vo svete je to už dlhšie zaužívanou klasikou, no i u nás ide o pomerne atraktívny trend. Mnohí si nevedia využitie takejto služby vynachváliť a potvrdia Vám, že sa to v každom smere oplatí. Zapožičaný automobil kvalitnej spoločnosti je vo výbornom stave, preto sa nemusíte báť, že Vám odmietne poslušnosť. Na bezpečnosť a spoľahlivosť vozidla kladie veľký dôraz aj naša autopožičovňa Bratislava, a teda TEO car. Pokiaľ sa stále držíte konzervatívneho tvrdenia, že požičať si vozidlo z požičovne je luxus, ktorý si nemôžete dovoliť, presvedčíme Vás o opaku. Zaostríme si na pár nesporných plusov zapožičaného vozidla, ale aj našej spoločnosti. 

Plná nádrž, poistenie i diaľničná známka

Pýtate sa, v čom je zapožičané vozidlo lepšie ako to vlastné? Ruku na srdce, ste si svojím tátošom naozaj istý? Dá sa naň spoľahnúť a vydrží aj dlhšiu cestu? Kedy ste s ním boli v servise? Aj vozidlo potrebuje svoju pravidelnú zdravotnú prehliadku. TEO car Vám okrem technickej zdatnosti odovzdá plne natankované vozidlo s diaľničnou známkou platnou na území Slovenska, ale tiež máte k dispozícií havarijné a povinné zmluvné poistenie. Dosť dobré, nemyslíte? A práve takéto zdanlivo prirodzené maličkosti sú to, čo nás odlišuje od konkurencie. Pricestovali ste s rodinou do hlavného mesta vlakom z východu? Chcete prebádať široké okolie, no chýba Vám vozidlo? Nech sa páči, objednajte si niektoré z tých našich. Žijete v Bratislave, no musíte pracovne vycestovať do vzdialenejšieho mesta a Vaše rodinné auto potrebuje súrne i manželka? Potrebujete vyzdvihnúť na letisku tetu, ktorá žije v zahraničí a po rokoch k Vám príde na návštevu? A možno patríte medzi drobných podnikateľov, ktorí občas potrebujú na presun tovaru dodávku. Nech už nastane akákoľvek situácia, sme tu pre Vás. Naše vozidlá sú v skvelom stave a disponujú pohodlným interiérom. Našou prednosťou je ponúknuť niečo viac, venovať klientom nadštandardný zážitok a dopriať im pocit luxusu. Aj požičovňa luxusných áut Bratislava je TEO car. Cestujete za hranice alebo do hôr a nezaobídete sa bez navigácie, strešného nosiča, snehových reťazí či autosedačky? U nás si ich môžete doobjednať k vypožičanému vozidlu. S našou autopožičovňou nielenže ušetríte výdavky na prepravu, ale absolútne sa zbavíte problémov s údržbou vozidla. Vyberte sa na cesty s dobrým pocitom.

Jasné pravidlá

ponuka

Vozidlá na našom vozovom parku sú nové a podliehajú pravidelným servisným kontrolám. Či už potrebujete využiť krátkodobý alebo dlhodobý prenájom, vybrať si môžete z tradičných značiek ako Peugeot, Volkswagen, Škoda, Mercedes a Audi. Sme tu pre Vás nonstop, a teda i počas sviatkov. Predložené zmluvy sú jasné, zrozumiteľné a prehľadné. Nemusíte sa obávať neseriózneho jednania ukrytého v drobných písmenách pod hlavným textom. Cenu je možné upraviť podľa individuálnych potrieb klienta. Profesionáli z TEO car Vám ponúkajú komplexné služby, ktoré sa zaiste oplatia. Budeme sa tešiť, ak sa Vám slovné spojenie autopožičovňa Bratislava spojí práve s nami. Nech sa páči, navštívte nás osobne alebo si vozidlo rezervujte online.  

Foto: teocar.sk

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.