SUV na každú situáciu? Taký je Opel Grandland. Objavte jeho schopnosti

SUV na každú situáciu? Taký je Opel Grandland. Objavte jeho schopnosti

- in Auto
0
Komentáre vypnuté na SUV na každú situáciu? Taký je Opel Grandland. Objavte jeho schopnosti
Opel Grandland vám vytvorí iskričky v očiach. Spoznajte ho naplno!

Dnešné požiadavky na moderné autá sú najväčšie v histórií automobilov. Vytvoriť rodinné vozidlo, ktoré prináša dávku pohodlia, zvládne odolávať nerovnostiam, ponúkne slušný výkon a prejsť všetkými požiadavkami a štandardmi. Okrem toho má slúžiť po dlhé roky, ponúknuť moderné technológie a ísť s dobou. Je toho priveľa? Pre Opel Grandland nie.

Do modernej rodiny

Zaujímavosťou tohto modelu je dizajn a farebné variácie. Toto vozidlo vám skrátka utkne v pamäti a vždy sa budete tešiť na najbližšiu jazdu. Už len myšlienka na to, že vám v garáži stojí biele, sivé, čierne či červené SUV vo vás bude prebúdzať túžbu na výlet.

Opel Grandland je ten druh auta, ktoré stretnete na parkovisku pri lyžiarskom stredisku. Spoločne so strešným nosičom či autoboxom sa z neho stane dovolenkové vozidlo. Vyrazte zážitkom napred. Či to bude Opel Crossland alebo Opel Mokka necháme na vás.

Nuda v ňom nehrozí

Vďaka infotainmentu s Pure panel displejom sa len tak nestratíte. To platí pre praktickú navigácií ale aj v samotnom systéme, ktorý ponúka len tie najdôležitejšie informácie. Nechýba ani možnosť pripojenia cez Apple CarPlay či Android Auto.

Displeje však nie sú jediná vec, ktorá vás počas jazdy zabaví. O tom svedčí aj pohon, ktorý má na starosti 96-kilowatový motor. Podľa preferencií je k dispozícií naftová aj dieselová verzia s manuálnou či automatickou prevodovkou. Na svoje si tak príde každý.

Bezpečnosť na prvom mieste

Modernému automobilu nesmú chýbať asistenti, ktorí vodičovi zjednodušujú šoférovanie. Opel Grandland ich má hneď niekoľko. Napríklad automatické núdzové brzdenie, parkovací asistent, asistent na sledovanie jazdných pruhov a ďalšie.

 

 

 

 

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.