Špičková Sygic GPS od slovenského vývojára

Špičková Sygic GPS od slovenského vývojára

- in Nesmie vám ujsť
1434
Komentáre vypnuté na Špičková Sygic GPS od slovenského vývojára

2Poznáte ten pocit, keď máte vašu vytúženú dovolenku objednanú vopred už niekoľko mesiacov a vy sa neviete dočkať zaslúženého relaxu? Balíte sa niekoľko dní pred odchodom, aby ste predsa len na niečo nezabudli a vy s radosťou zistíte, že ste si so sebou zobrali naozaj všetko potrebné? No niekedy sa stane, že predsa zabudneme na jednu veľmi podstatnú vec, ktorú si však väčšina ľudí necháva doma – mapu. Pýtate sa, načo vám vôbec taká mapa bude? Dajme tomu, že dovolenkujete na mieste, kde ste pred tým ešte nikdy neboli. Väčšina ľudí chce spoznávať nielen miesto, kde je zrovna ubytovaná, ale aj okolité prostredie, hory či susedná mestá. No uznajte sami, že bez mapy to bude asi dosť náročné. Samozrejme, že existujú GPS navigácie, no nájsť takú, ktorá vám spoľahlivo nájde čo najvhodnejšiu trasu na vami zvolené miesto,  môže byť predsa len problém. Našťastie, dnes nájdete na trhu množstvo GPS aplikácií do mobilu, ktoré dokážu vyhľadať či určiť miesto, kde sa práve nachádzate, ale nájsť cieľ cesty, môže byť pre niektoré aplikácie až príliš komplikované. Pýtate sa, ktorá GPS navigácia do mobilu bude pre vás tá najvhodnejšia a najspoľahlivejšia? A čo by ste povedali, keby je okrem iného i zdarma?

Ako si vybrať správnu a spoľahlivú GPS navigáciu?

Sygic GPS navigácia predstavuje novinku v GPS navigáciách, ktorá vás svojimi funkciami určite milo prekvapí! Navigácia funguje bez toho, aby ste museli míňať peniaze za internet v mobile. Nezáleží teda na tom, či máte zapnuté dáta alebo nie, funguje proste kdekoľvek a kedykoľvek, kam sa pohnete! 3D mapy, ktoré GPS Sygic zobrazuje, sú veľmi prehľadné, čo je oproti iným mapám výrazný rozdiel. Máte možnosť zobraziť si budovy či pokojne i celé mesto do úplných detailov a vy tak bez problémov zistíte, kde sa presne nachádzate. Hľadáte ubytovanie, obchod, park či reštauráciu? Sygic GPS obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré budete potrebovať. Okrem toho dokáže vypočítať dĺžku vašej trasy a pri zadaní cieľa si môžete zvoliť jednu z troch alternatívnych ciest, ktoré vám táto inteligentná aplikácia vyhľadá. Trasu dokážete optimalizovať, uložiť či naplánovať, a to bez ohľadu na to, či idete pešo alebo autom!

Doplnkové služby, ktoré vás potešia

1Medzi funkciu, ktorá poteší všetkých vodičov, patrí jednoznačne funkcia Head up display. Pýtate sa, čo to vlastne znamená? Vašou jednou úlohou bude priložiť mobil na čelné sklo a vaša navigácia sa vám premietne na čelnom skle auta. Vy sa tak budete môcť pokojne sústrediť na cestu a zároveň kontrolovať trasu na čelnom skle, či idete naozaj správne. Táto funkcia je ideálna pre vodičov, ktorí jazdia prevažne v noci a vedia, že nájsť cieľ cesty, nemusí byť vždy také jednoduché, ako to na prvý pohľad možno vyzerá.

Medzi novinku patria i live služby, ktoré vás upozornia pred možnými radarmi a mobilnými hliadkami na cestách! Buďte neustále v strehu a nenechajte sa ničím prekvapiť! Vďaka video záznamníku môžete zdieľať všetko, čo sa deje na ceste s vašimi priateľmi či rodinou!

Ďalšou skvelou funkciou tejto skvelej GPS do auta je i Family locator, ktorý dokáže sledovať členov vašej rodiny. Buďte si istý, že sú vaše deti v poriadku a v bezpečí, a to vďaka tejto skvelej aplikácií, ktorá môže byť pokojne i vo vašom mobilnom telefóne! Základné funkcie ako sú 3D mapy, výpočet trasy či vyhľadávanie konkrétnych miest sú bezplatné, čo poteší nejedného z nás. Premium verzia a balíčky poskytujú mapové aktualizácie, podrobné navigačné pokyny, hlasové inštrukcie, bezpečnostné varovania, head up display, family locator či ostatné funkcie, ktoré sú ideálne pre všetkých aktívnych vodičov. Tak čo poviete, aj vy vyskúšate túto perfektnú GPS navigáciu od slovenského vývojára do vášho mobilu?

 

Obrázky:

http://www.sygic.com/sk/gps-navigation/features

 

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.