SPEEDTECH.sk to je internetový obchod, ktorý miluje autá a motorky.

SPEEDTECH.sk to je internetový obchod, ktorý miluje autá a motorky.

- in Auto
1065
Komentáre vypnuté na SPEEDTECH.sk to je internetový obchod, ktorý miluje autá a motorky.

Sme SPEEDTECH.sk, internetový obchod, ktorý miluje autá, motorky a všetky autodiely, ktorými si ich môžeme vylepšiť, upraviť, alebo aspoň skontrolovať. O tom, že je to pravda, ťa s prehľadom presvedčíme, tak, ako stovky našich zákazníkov, ktorí už zistili, že v predaji náhradných dielov, autodiagnostiky a servisných dielov pre autá, ale aj náhradných dielov a súčiastok pre motorky, na Slovensku nemáme konkurenciu.

Zabudni na zdĺhavé a drahé nakupovanie v kamenných prevádzkach. V dnešnej internetovej dobe, je už predaj náhradných dielov a autosúčiastok u rôznych “majstrov” zastaraný. Navyše na internete si môžeš cenu, napríklad konkrétnej autosúčiastky Škoda, okamžite porovnať s konkurenciou.

Čo je dôležité vedieť, je to, že okrem garantovanej kvality a 100% originality každého nového autodielu, nemáme rýchlosť len v názve, ale robíme všetko preto, aby naši zákazníci mali svoje autodiagnostiky, nárazníky, blatníky, stierače, alebo akékoľvek iné náhradné diely, do auta aj motorky, doma, čo najskôr.

Computer Mouse on a wheels

Priemerná doba dodania nášho tovaru k zákazníkom je 2 dni, ak je ale súčiastka, alebo diel na sklade a objednáš si ju včas, robíme všetko preto, aby si ju mal doma už na druhý deň. A ak to aj napriek našej snahe nestihneme, najneskôr do 48 hodín ťa informujeme, že sme to nezvládli. Ale takých mailov a telefonátov máme minimum. Navyše ak u nás nakúpiš autodoplnky, alebo iný tovar za viac ako 150 _€, poštovné máš od nás grátis, neplatíš ani cent!

Záruka a reklamácie sú štandardom a samozrejmosťou. Ak už sa stane, že sa niečo od nás pokazí, treba nás kontaktovať, čo najdetailnejšie nás informovať čo sa stalo a my už neposlušný diel, súčiastku, čokoľvek, naučíme poriadku. Nesklameme Ťa!

Ešte stále váhaš? Neváhaj, SPEEDTECH má fakt široký sortiment náhradných dielov, je jedno či máš Škodovku, Volkswagen, Peugeot, alebo Audi, u nás nájdeš čo potrebuješ. Kedykoľvek, nikdy nemáme zatvorené a slovíčko NIE poznáme len vtedy, keď sa nás pýtajú či už si nechceme odpočinúť. Veď nás vyskúšaj, ozvi sa na naše kontakty tel: +421 948 92 80 80, kontakt@speedtech.sk a my Ti radi poradíme, akú náhradnú súčiastku kúpiť, kam ten autodiel namontovať, alebo čokoľvek iné. Na to sme tu.

A nehanbi sa, my vieme, že niekedy chceš autodieli, náhradné dieli alebo servys, všetko máme. A čo nemáme zoženieme, aj oné, nóó, šak oné. Toho máme plný sklad, zajtra je u Teba.  Tak Už na nič nečakaj, klikni na www.speedtech.sk a a ponor sa do autoraja! Tím SPEEDTECH sa na Teba teší.

FOTO: doomu / dollar photo club

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no