SDS – jedinečná doručovateľská spoločnosť

SDS – jedinečná doručovateľská spoločnosť

- in Auto, Zaujímavosti
1890
Komentáre vypnuté na SDS – jedinečná doručovateľská spoločnosť

Možno sa Vám už stalo, že ste potrebovali expresne poslať nejakú zásielku, no nevedeli ste, ktorá kuriérska služba je najvhodnejšia. Po prečítaní tohto článku však viac nemusíte riešiť takúto dilemu. Do pozornosti chceme totiž uviesť spoločnosť SDS, ktorá pripraví čo možno najlepšie riešenie, aby sa Vaša zásielka dostala na miesto určenia v požadovaný čas. Táto firma sa postará tiež o inkaso dobierok od príjemcu a zaslanie finančných prostriedkov na účet odosielateľa, vrátenie prázdnych obalov, potvrdenie dodacích listov, výber hotovosti za prepravné služby, ale aj o skladovanie, balenie a poistenie zásielok. Maximálna miera prispôsobenia sa klientovým požiadavkám garantuje vysokú spokojnosť.

SDS

Bohaté skúsenosti profesionálov

Slovenský doručovací systém (SDS) nie je na trhu žiaden nováčik. Dominuje tu už 25 rokov, preto si môžete byť istý, že preprava tovaru prebehne k Vašej absolútnej spokojnosti. Bohaté skúsenosti profesionálov podčiarkujú dôslednú činnosť siete prevádzok po celom Slovensku. Strategické pozície logistických uzlov dokážu zabezpečiť optimálne pokrytie pri doručovaní zásielok od 24 do 48 hodín. Riešenia vychádzajú zo základných sadzieb a individuálnych potrieb klienta. Spokojnosť zákazníkov je vždy a za každých okolností na prvom mieste. Vysokú kvalitu služieb zvýrazňuje dodržiavanie termínov, ktoré je záväzné pre všetky centrá spoločnosti. Hodnota prepravovaného tovaru je rovnako dôležitá ako samotný zákazník, preto sa tu ku každej zásielke pristupuje nanajvýš odborne a s úctou. Spoločnosť neustále skvalitňuje svoju prácu, je inovatívna, dynamická a flexibilná. O profesionalite vyškolených pracovníkov nemusíte pochybovať. Diskrétnosť a informácie o klientoch sú prirodzenou súčasťou obchodnej politiky spoločnosti. Môžete teda celkom pokojne tvrdiť, že SDS disponuje všetkým, čo by mala moderná spoločnosť mať.

Preprava nielen na Slovensku

Pre komfortnú prepravu v rámci Českej republiky využíva prepravná spoločnosť SDS výpomoc partnera, ktorý patrí medzi vedúce firmy v oblasti prepravy zásielok v ČR. Aj v rámci doručovania do zahraničia sú zvolení iba tí najdôveryhodnejší partneri. Takto dokáže spoločnosť garantovať precíznu starostlivosť o zásielku doma i v zahraničí. V prípade, že potrebujete niečo doručiť skutočne rýchlo, zodpovedne a bezpečne konečnému príjemcovi, SDS sa javí ako skutočne vhodné riešenie. Každá cesta tohto prepravcu znamená Vašu spokojnosť. Veríme, že v prípade potreby si naň spomeniete a vytvoríte tak pre svoju zásielku dokonalý transport.

Foto: sdssk.sk

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no