Požičala som si auto na letnú dovolenku

Požičala som si auto na letnú dovolenku

- in Auto, Zaujímavosti
881
Komentáre vypnuté na Požičala som si auto na letnú dovolenku

V lete 2013 som vycestovala s partiou kamarátov na poznávací výlet do krajiny grófa Drakulu – Rumunska. Rozhodli sme sa, že si pre tento účel požičiame nejaké pohodlné, kvalitné a rýchle auto, pretože cesty sú tu veľmi dlhé, rozbité a bez značiek. Ani jeden z nás nevlastnil vozidlo, ktoré by bolo vhodné do tohto terénu. Využívanie služby autopožičovne je v súčasnej dobe populárne, preto sme i my zvolili túto možnosť. Určite sme si boli vedomí hneď niekoľkých výhod. V prvom rade išlo o to, že sme nemuseli byť na nikoho a nič viazaní, ako je to pri autobusovej alebo leteckej doprave. Boli sme teda pripravení využiť výhody nového vozidla so všetkým, čo k tomu patrí.

Ako sme si vyberali?

Prezreli sme si rôzne autopožičovne pôsobiace na slovenskom trhu. Zamerali sme sa na dĺžku ich pôsobenia, atraktivitu cien i ponúkaných vozidiel. Pri takomto brázdení internetu sme natrafili na spoločnosť, ktorá má najširšiu ponuku vozidiel s udržiavaným vozovým parkom, kde priemerný vek vozidla nepresahuje 8 mesiacov. Určite zavážil aj maximálny nájazd na ponúkaných automobiloch, čo v tomto prípade bolo okolo 30.000 km. Všetky vozidlá disponovali bohatou až nadštandardnou výbavou a v ponuke bola i možnosť obrátiť sa na asistenčnú linku takpovediac Non-Stop 24 hodín. V prípade, že by sa nám auto pokazilo, alebo by sme s ním mali nejaký problém, vedeli sme, kam sa obrátiť. Keďže sme všetci nefajčiari, nechceli sme vozidlo, v ktorom sa voľakedy fajčilo. Našťastie, ukázalo sa, že naše obavy sú zbytočné. Nemuseli sme sa tiež trápiť nad technickým stavom vozidla a jeho údržbou, lebo sme si boli istí, že spoločnosť nič nezanedbala.

Jednoznačne AVIS

Po dôkladnom hľadaní sme sa ustálili na ponuke, ktorú predložila autopožičovňa AVIS. Tá totiž spĺňala všetky naše kritéria. Ba ponúkla aj niečo navyše – najmodernejšie technológie, vernostné programy platné na celom svete a profesionálny personál, ktorý je pravidelne školený a vie, o čom hovorí. Takto z nás definitívne opadol strach, že zostaneme trčať na opustenej ceste v ešte opustenejšej krajine bez signálu na mobile a s pokazeným autom.

Po zvážení všetkých možností u nás jednoznačne zvíťazila spoločnosť AVIS, ktorá patrí vo všeobecnosti medzi najobľúbenejšie a najpopulárnejšie autopožičovne na Slovensku. Za všetko hovorí i fakt, že ju využíva až 30% slovenských TOP spoločností. Mňa však presvedčil najmä individuálny a seriózny prístup k zákazníkovi. Spoločnosť je na trhu už 18 rokov, a teda je i najstaršou autopožičovňou na našom trhu. Preto netreba pochybovať o jej profesionalite.

Nakoniec môžem  povedať, že náš  výlet do Rumunska dopadol na výbornú. Keď chcete vidieť neprebádané zákutia tejto tajomnej krajiny, tak je doprava autom nevyhnutná. Vždy sa dopredu uistite, že ste sa zverili do tých správnych rúk. U nás to určite aj nabudúce bude toto bezkonkurenčné eso. Môžeme ho iba odporučiť a potvrdiť, že si právom zaslúži prestížne ocenenie Superbrands – dôkaz kvality.

super

Foto: avis.sk

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už