Tip na dovolenku: Natočte film o svojich cestách!

Tip na dovolenku: Natočte film o svojich cestách!

- in Zaujímavosti
880
Komentáre vypnuté na Tip na dovolenku: Natočte film o svojich cestách!

kamera do auta

Chystáte sa na letnú dovolenku a strávite dosť času šoférovaním? Čo tak zdokumentovať celý priebeh a natočiť si vlastný film, ku ktorému sa môžete neustále vracať a zaspomínať si na zážitky z ciest, alebo nájsť presnú trasu o rok, ak sa rozhodnete vrátiť na miesto, kde ste strávili príjemný oddych s rodinou či s priateľmi? Máme pre Vás horúce news zo sveta moto techniky!

Kamera do auta

Riešením je kamera do auta, ktorá sa nainštaluje do vnútra vozidla a zaznamenáva všetko, čo sa deje v premávke počas jazdy i parkovania. Takto môžete mať istotu aj v prípade, ak by Vám nešťastnou náhodou niekto spôsobil škodu na karosérii. Niektorí si zvyknú nastražiť dve HD kamery, ktoré sú v dnešnej dobe už samozrejmosťou. Jedna zaznamenáva všetko, čo sa deje pred ním a tá druhá zvykne byť smerovaná do priestoru cestujúcich. Magazín News.sk uvádza, že kamera je vhodná najmä pre vodičov z povolania, pretekárov alebo pre bezpečnostné služby. Určite ju ale oceníte aj vy, veselá rodinka, ktorá rada cestuje. 

Čierna skrinka v prípade nehody

Žiadny vodič nie je chránený od dopravných nehôd a od iných účastníkov cestnej premávky, ktorí nedodržiavajú dopravné predpisy. Pri autonehodách je často dosť ťažké dokázať svoju nevinu. Čoraz viac ľudí si preto inštaluje do áut kamery, tzv. čierne skrinky. Dôkazový materiál môžete použiť pre políciu alebo poisťovňu.

Spomienka na zábavné jazdy

Prístroj stačí upevniť na predné sklo silikónovými držiakmi alebo pomocou gélovej lepiacej pásky. Ak sa chystáte na dovolenku, kamera zaznamená Vaše neopakovateľné momenty, ktoré si môžete pustiť neskôr v pohodlí domova a spomínať na svoje dobrodružstvá. V dnešnej dobe je na trhu mnoho značiek a výrobcov, o čom svedčí aj nejeden PR článok na rôznych portáloch pre motoristov. Vybrať si môžete podľa funkcií a ceny, pričom sa pokojne nechajte viesť radami skúsených odborníkov alebo špecializovaného e-shopu.

Text: PR článok

Zdroj: news.sk

Foto: spywebshop.nl

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už