Potrebujete vyriešiť otázku obalových materiálov pre výrobu automobilových dielov?

Potrebujete vyriešiť otázku obalových materiálov pre výrobu automobilových dielov?

- in Nesmie vám ujsť
543
Komentáre vypnuté na Potrebujete vyriešiť otázku obalových materiálov pre výrobu automobilových dielov?

Prinášame riešenie pre firmy, ktoré hľadajú vysokú kvalitu, dlhú životnosť a partnera, ktorý dokáže riešiť tiež požiadavky na mieru.

Prečo máme riešenie pre každého?

Vďaka dlhodobej tradícií firmy Schoeller Allibert máme bohaté skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu. Celú radu riešení sme sami vyvinuli alebo na ich vývoji spolupracovali. Zároveň sa neustále inšpirujeme potrebami našich klientov a rozširujeme výrobu o ďalšie zaujímavé a funkčné prepravky a kontajnery. Nie je sa čo diviť, že sa naša spoločnosť stále lídrom na európskom trhu vo výrobe plastových prepravných obalov pre rôzne odvetvia výroby.

Aké produkty ponúkame?

V našom sortimente sa nachádzajú modulárne rady VDA-KLT, ktoré splňujú nemecké štandardy pre výrobu. Tieto prepravky sa vyrábajú v 5 rozmeroch, môžu sa stohovať vo všetkých veľkostiach a pasujú na plastové palety o rozmeroch 1200*800 alebo 1200*1000. Zároveň je v našej ponuke rada Galia, ktorá má parametre splňujúce francúzske štandardy. Sme preto schopní pokryť požiadavky naozaj každého výrobcu. V ČR sú obľúbené tzv. paletové jednotky, kedy dodávame kompletné riešenie paliet, prepraviek a paletového veka. Ďalším obľúbeným produktom v automobilovej výrobe sú kontajnery Magnum a Magnum Optimum. Tieto plastové kontajnery sú skladateľné a vyrába sa v rôznych veľkostiach až do rozmeru 1200*1000. Veľmi často si do nich klienti objednávali tzv. inzerty, ktoré slúžia ako vložky, do ktorých je možné skladať komponenty tak, aby sa nepoškodili a vzájomné nedotýkali. Pre veľmi ťažký náklad môžu poslúžiť byteľné kontajnery typu Big Box, ktorých maximálna statická hmotnosť je 4500 kg. Tak trochu ľahšou verziou s menšou nosností a cenou sú Maxilog kontajnery, ktoré sú u dodávateľov čím ďalej tým viac obľúbenejšími. Naviac je u tohto typu možné pracovať s rôznymi farebnými variantami už v štandardnej výrobe.

Aké sú moderné trendy vo výrobe plastových obalov?

V súčasnosti sme zaviedli do ponuky prepravky z ESD materiálov, ktorý je silne antistatický. Táto vlastnosť je vysoko hodnotená práve v automobilovom priemysle, kde nároky na plasty každým rokom rastú. Spoločnosť Schoeller Allibert patrí medzi priekopníkov vo výrobe týchto obalov.

Prečo práve obaly Schoeller Allibert?

Každým rokom hlásime naše top produkty do prestížnej súťaže Obal roku a následne do WorldStar Packaging Awards. Kontajner Magnum získal tieto prestížne ceny už v roku 2013. Minulý rok sa v tejto medzinárodnej súťaži umiestnila naša prepravka Euroclick a tento rok vyhral Obal roku IBC kontajner na tekuté produkty Combo Fructus. Všetky naše produkty vynikajú kvalitným spracovaním, vysokou odolnosťou a výdržou. Ich obstarávacou cenou je síce vyššia, ale návratnosť nákladov je štandardne 1 rok. Dokáže sa totiž veľmi ľahko stohovať a zasúvať do seba. Šetrí tak náklady na logistiku. Povrch plastových obalov neustále vyvíjame tak, aby bol čo najhygienickejší a jeho údržba bola čo najjednoduchšia.

Kde spoločnosť Schoeller Allibert pôsobí?

Schoeller Allibert je dnes medzinárodnou spoločnosťou zo sídlom v Nemecku, Rakúsku, Francúzsku, Poľsku, Českej republike, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku a ďalších štátoch. Sieť pobočiek a obchodných zástupcov je teda po celej Európe. Sme teda schopní plniť požiadavky ako tuzemských firiem, tak nadnárodných koncernov. Okrem automobilového priemyslu sa špecializujeme tiež na poľnohospodárstvo, potravinársku výrobu, nápojový priemysel, maloobchod, priemyslová výroba a poskytovanie poolingových služieb.

Kde sa dozviete viac?

Schoeller Allibert sídli v Ostrave Hrabovej. Tu nás môžete navštíviť a nechať si vypracovať ako podrobnú analýzu vašej súčasnej situácie, tak konkrétne riešenie na mieru vašim požiadavkám vrátane návratnosti nákladov. Ďalšiu možnosťou je návšteva nášho webu www.schoellerallibert.sk, kde nájdete kompletný sortiment spoločnosti a produktové brožúry s detailnými informáciami k stiahnutiu. Jednoducho môžete poslať dopyt a naše zákaznícke centrum sa vám ozve v čo najkratšej dobe.

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.