Nová kolekcia kabeliek značky BENTLEY

Nová kolekcia kabeliek značky BENTLEY

- in Nesmie vám ujsť, Zaujímavosti
1140
Komentáre vypnuté na Nová kolekcia kabeliek značky BENTLEY


Bentley, britská automobilová značka, ktorá je synonymom luxusu, sa väčšinou zaoberá modelmi výkonných športových vozidiel, no teraz sa rozhodla rozhodiť svoje zisky a obrátila pozornosť k ženám prostredníctvom novej kolekcie štýlových kabeliek.

Avšak, Bentley nie je jediná z automobilových značiek, ktorá sa zapodieva aj inými detailami ako sú drahé vozy. Napríklad také Ferrari sa zasa zaoberá výrobou vkusných pánskych tašiek.

Svoju limitovanú kabelkovú edíciu s cenami od 6 tisíc dolárov mieni Bentley uviesť na trh už od októbra. Vtedy nám predstaví svoje prvé dva modely s názvom “The Continental” a “The Barnato“. Prvý názov je inšpirovaný práve dizajnom automobilovej značky Bentley a túto kabelku si budete môcť kúpiť už za 5 500 dolárov. Ďalší model za 7 tisíc dolárov bol vytvorený na pamiatku zosnulej anglickej letkyne Diany Barnato-Walker, ktorá bola veľkým fanúšikom značky Bentley.

Spočiatku bude k dispozícii len 160 kusov. Každý model bude v niekoľkých farebných prevedeniach.

Nie je to však úplne po prvýkrát, čo sa luxusná automobilka Bentley rozhodla potešiť ženskú či mužskú populáciu. Medzi radou luxusného nábytku, hodiniek a cestovných tašiek sa teraz nachádzajú už aj kabelky. Spoločnosť nedávno predstavila tiež kompletnú kolekciu interiérových dekorácií v spolupráci s Luxury Living Group a prepychový parfum vyvinutý v spolupráci s Lalique.

O výrobu kolekcie Bentley kabeliek sa postaral dizajnér Daniele Ceccomori v spolupráci s francúzskym návrhárom koženého tovaru Vincentom du Sartelom, ktorý bol v minulosti kolegom významných módnych značiek (Louis Vuitton alebo Loewe). 

Zdroj: bentleymotors.com

Foto: junctioneleven.com, bentleyhandbagcollection.com

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.