Netradičný Volkswagen Beetle berie dych

Netradičný Volkswagen Beetle berie dych

- in Auto, Nesmie vám ujsť
1135
Komentáre vypnuté na Netradičný Volkswagen Beetle berie dych

Keď si myslíte, že unikátnych a jedinečných automobilov ste už videli dosť, dobre sa pozerajte. V ponuke je totiž auto, ktoré Vás totálne zarazí svojou inakosťou. Nemyslite si však, že za týmto originálnym modelom stojí značka Volkswagen. Vynikajúceho a inšpiratívneho človeka, ktorý je za takúto nevšednosť „zodpovedný“, môžete stretnúť v bosnianskych uliciach. Nie je to žiaden extravagantný dizajnér, má už svoje roky a stále jazdí na tomto kedysi celkom obyčajnom a starom aute.

Tento úžasný vzhľad starého Beetle je len realizáciou sna 71-ročného dôchodcu, ktorý odjakživa túžil mať takéto auto. Raz si pomyslel, že už je asi čas, aby svoj jednoduchý  sen začal meniť na skutočnosť. Začal dávať dohromady kúsky dreva. Jeho Volkswagen Beetle je vyrobený z 50. 000 dubových kúskov a je krásnym dôkazom toho, že sny môžu pokojne vyzerať aj takto. Na ich realizáciu nie je treba kreditná karta, no výsledok je lepší ako luxusný “športiak”. 

Excelentný drevený dizajn nezdobí iba exteriér auta, ale aj volant a palubnú dosku. Vozidlo pokryté tisíckami drevených šindľov priťahuje pozornosť okoloidúcich, keď ho majiteľ Momir Bojic vytiahne pred dom, aby ho poumýval. V jednoduchosti je krása, a aj takáto prostá dokonalosť môže doslova brať dych. 

A ešte jedna kuriózna informácia – postavenie takéhoto dreveného Beetle zabralo Momirovi 2 roky!

Skutočne nie je nikdy neskoro začať realizovať svoje predstavy a dať priestor svojim vášniam vyžarujúcim zo srdca

Zdroj a foto: designboom.com, goodmood-gm.com

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.