Najpopulárnejšie sú „áčkové“ kancelárie

Najpopulárnejšie sú „áčkové“ kancelárie

- in Nesmie vám ujsť
1030
Komentáre vypnuté na Najpopulárnejšie sú „áčkové“ kancelárie

Zháňate si miesto pre vaše podnikanie, no neviete, ktorá z kancelárií by bola pre vás tou najideálnejšou? Kancelárie kategórie ,,A“ sa vyznačujú vysokým komfortom a ponúkajú reprezentatívne priestory, ktoré sú vybavené tou najmodernejšou technikou. Nechýbajú v nich napríklad systémy chladenia, vykurovanie, výťahy či dokonca priestor s občerstvením. Tieto typy kancelárií sú veľmi obľúbené, no niet sa čomu čudovať. Kancelárie kategórie ,,A“ sú tie najvyhľadávanejšie, pretože sa vyskytujú v prestížnych lokalitách veľkých miest, ako aj napríklad v našom hlavnom meste. Priestory sú vhodné aj pre medzinárodné firmy, banky, advokátske kancelárie alebo investičné spoločnosti.

Spoločnosť PORTER s. r. o. vám ponúka širokú škálu kancelárskych priestorov, vrátane kancelárií typu „A“, na celom Slovensku a rada vám pomôže nájsť vysnívanú kanceláriu pre vaše podnikanie. Medzi hlavne prednosti pri jej výbere patrí pochopiteľne lokalita, ktorá zohráva jednu z najdôležitejších úloh. Bratislava je strediskom obchodného, finančného, kultúrneho i spoločenského života, takže pokiaľ ste sa rozhodli hľadať priestor pre podnikanie práve tu, ste na správnom mieste. Kancelárie v Bratislave sa nachádzajú na reprezentatívnych miestach, vďaka čomu bude schôdzka s obchodným partnerom či s klientom príjemným zážitkom. Priemerné ceny za priestory na prenájom sa pohybujú medzi 12 až 13 €/m2/mesiac, čo je celkom prijateľná suma, keďže ide o hlavné mesto. Kancelárie v Košiciach sú tiež umiestnené v atraktívnych lokalitách, pričom sa prenájmy pohybujú o niečo nižšie, ako už v spomínanej Bratislave.

Ďalším podstatným kritériom je samotný vzhľad kancelárie, no i prestížna adresa, reprezentatívne priestory, úchvatné architektonické prvky ako sú lomené okná, či ľahká dostupnosť pre obchodných partnerov a zamestnancov. To sú len niektoré z výhod, ktoré vám ponúka práve  spoločnosť PORTER s. r. o. . A prečo sa rozhodnúť práve pre prenájom „áčkových“ kancelárií? V prvom rade treba spomenúť značnú finančnú úsporu. Kúpa komerčných priestorov môže vaše firemné náklady posunúť až na nulu. Kancelárske priestory na prenájom nie sú tak finančne náročné ako predchádzajúca varianta a vy môžete ušetriť zaujímavú finančnú čiastku. A ako už bolo spomenuté, poskytujú vysoký štandard, ktorý oceníte nielen vy, ale i vaše kolegovia či budúci partneri.

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.