Je Vaša partnerka večne nespokojná?

Je Vaša partnerka večne nespokojná?

- in Nesmie vám ujsť
1116
Komentáre vypnuté na Je Vaša partnerka večne nespokojná?

Vyjsť so ženami nie je vždy jednoduché. Často ich nahnevá aj úplná maličkosť a naviac ani nikdy nepovedali, čo ich vlastne nahnevalo. Počas rokov spolužitia nám tak zostáva skúmať ich myslenie formou pokusov a omylov, aby sme vedeli podobným situáciám predchádzať.

Niekedy nie sme na vine ani tak my, ako nejaká udalosť, čo sa stala v práci a mi sme tak prvý na rane, kde ventilujú svoje pocity. Toto nie je príjemné, zrejme pre nikoho, aj keď sú iste aj páry, u ktorých si muž na takéto správanie musel jednoducho zvyknúť. Avšak nikto nemá úplne čisté svedomie. Ruku na srdce, iste ste aj Vy vedome prešvihli nejakú poznámku aj keď ste dobre vedeli, že to Vašu partnerku vytočí.

V konečnom dôsledku však spokojné spolužitie závisí najmä od toho, či je žena vyrovnaná. Ak je neustále vystresovaná a Vy ešte prikladáte do ohňa, zrejme o šťastnom vzťahu nemôže byť reč. Iste, nezhody sú v každom partnerstve, no ak sa opakujú pričasto, nie je to dobré nielen pre Vašu ženu, ale ani pre Vás.

Niektoré ženy sú však večne nespokojné. Ich frustrácia však nemusí vždy plynúť len z nás mužov, dostatok nedokonalostí nájdu aj samy na sebe. Ide najčastejšie o výzor, kedy u nás hľadajú neustále ubezpečovanie, že sú krásne. Ak však ani tieto Vaše slová nezaberajú, neraz je treba zvoliť drastickejšie zásahy. Ak je kameňom úrazu práve dekolt Vašej partnerky, nezostáva iné, ako zainvestovať do prsných implantátov. Podrobnejšie informácie nájdete na krajsieprsia.sk.

Neustále ubezpečovanie je náročné, no občas iste prospeje aj dôkaz lásky, napríklad aj len obyčajná čokoláda. Zdravšiu alternatívu ponúka bio čokoláda z cafepoint.sk.

 

Photo by Ambro / freedigitalphotos.net

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už