Najlepšie stroje na demolačné práce

Najlepšie stroje na demolačné práce

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Najlepšie stroje na demolačné práce

Ktoré budete potrebovať a kde si ich zaobstaráte?

Búracie a demolačné práce sú nevyhnutnosťou všade tam, kde má zaniknúť niečo staré, nefunkčné a vyrásť niečo nové, užitočné. Pri tomto procese sa bez vhodných demolačných strojov nezaobídete. Avšak tie stoja nemalé peniaze. No nebojte sa, pokiaľ ste menšia firma a nemôžete si ich dovoliť, riešením sú použité stroje z požičovne.

Na aké staviť?

Demolačné rýpadlá

Stavte konkrétne na demolačné rýpadlá CAT. Pri týchto strojoch sa strojníci môžu spoľahnúť na maximálnu výkonnosť a bezpečnosť. Dlhý a stabilný výložník, zosilnená nadstavba a podvozok, hydraulicky sklopná kabína a ďalšie technické vylepšenia robia z týchto demolačných rýpadiel ideálne demolačné nástroje. Požičovňa stavebných strojov Zeppelin ponúka demolačné rýpadlá s dosahom až 16 metrov.

Kolesové nakladače

Kolesový nakladač je ideálnou voľbou pri demolačných prácach, keď potrebujete zničiť kusy betónu a asfaltu. Kolesá navyše nepoškodia povrch cesty a o pneumatiky sa báť nemusíte, ľahko ich vymeníte.

Kolesové šmykom riadené nakladače Caterpillar sú mimoriadne výkonné a univerzálne. Majú nosnosť viac ako 1500 kilogramov. Môžete ich doplniť širokou škálou prídavných zariadení a vďaka jednoduchému ovládaniu a údržbe tieto použité stroje zvládne naozaj každý strojník.

Hydraulické kladivá

Takéto kladivá sú určené pre náročné práce v lomoch, pri výkopoch, demoláciách (búranie železobetónových konštrukcií) a stavbe cestných komunikácií. Niekoľko modelov nájde uplatnenie i na minirýpadlách, šmykom riadených nakladačoch a rýpadlo-nakladačoch. Hoci sú malé, majú robustnú konštrukciu, ľahko demontovateľné kryty pre bežnú údržbu. Dolné puzdro nástroja môžete vymeniť v teréne. Otočenie o 90 stupňov umožní dvojnásobný pracovný cyklus.

Náročné práce vyžadujú silné kladivá s obrovskou energiou úderu. Špičkové kladivá nového typového radu Cat sú presne to, čo potrebujete, lebo zaručujú požadovaný výkon počas celého procesu. Dajú sa optimálne spárovať s vhodným strojom Cat a vyťažiť tak maximum zo štandardného zabudovaného softvéru riadenia. Navyše hluk eliminujú vďaka tlmičom.

Či už potrebujete stroje pre demoláciu alebo iný druh prác, napríklad rýpadlá, nakladače, univerzálny minibager, určite vás nesklame výber v požičovni stavebných strojov Zeppelin.

 

 

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už