Dajte svojmu zrazu strechu nad hlavou – postavte si viac než len promo stánky

Dajte svojmu zrazu strechu nad hlavou – postavte si viac než len promo stánky

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Dajte svojmu zrazu strechu nad hlavou – postavte si viac než len promo stánky

Ako milovníci áut a motoriek sa radi stretneme na kus reči o našich cestách, zážitkoch, ale hlavne o motoroch, dostupnosti súčiastok a o prírastkoch do nášho vozového parku. Robiť tieto akcie pod strechová nemá tú správnu šťavu. Chceme byť blízko našich strojov, tľapkať ich po „zadku“, chváliť sa nimi a dávať najavo, že tento krásavec patrí k nám. Urobte akciu pod holým nebom, ale s podporou nožnicového stanu.

Nožnicové stany vedia dať každej vonkajšej akcii perfektné zázemie

Nevýhodu vonkajších akcií je, že žijeme v oblasti, kde je počasie pomerne nevyspytateľné a meteorológovia pri robení predpovedí bezradní. Nečakaný dážď, ale aj prehnane teplý deň, dokážu pokaziť každú akciu. Zastrešenie pohostenia a zázemie pod nepremokavou plátennou strechou pre účastníkov, by malo byť samozrejmosťou. Ideálnym riešením sú nožnicové stany.

Čo ponúka nožnicový stan?

Nožnicové stany sa bežne používajú ako promo stánky, alebo predajné stánky. Hodia sa ale aj ako mobilné zastrešenie rôznych akcií, súkromné osoby si ich dokonca kupujú na záhrady ako záhradný altánok. Sú totiž z mnohých hľadisiek veľmi praktickými. K dispozícii sú v rozmeroch 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Majú ľahkú, ale kvalitnú a stabilnú hliníkovú konštrukciu. Veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje. Nemusíte byť žiadny silák, ani príliš zručným, aby ste nožnicový stan postavili a demontovali. Nie ja na to potrebný montérsky tým, ani príliš času. Stany sa predávajú v rôznych farbách a dajú sa doplniť reklamnou potlačou. Takže si na stan urobíte aj vlastný branding.

Veľká akcia, veľká strecha nad hlavou

Chystáte skutočne megalomanskú akciu? Ani pri tej vás nožnicové stany nesklamú. Ich vlastnosťou totiž je, že sa dajú navzájom spojovať. Tiež ich je možné používať s bočnými stenami aj bez nich. Takto sa dá vytvoriť skutočne veľký a veľmi variabilný priestor aj pre vašu akciu.

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.