Myslieť na leto s m.s.t.t. sa oplatí

Myslieť na leto s m.s.t.t. sa oplatí

- in Nesmie vám ujsť
1294
Komentáre vypnuté na Myslieť na leto s m.s.t.t. sa oplatí

Ani vy sa už nemôžete dočkať horúceho leta a zvažujete tohtoročnú dovolenku? Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové a naplánovať si pobyt na mieru, cestovná kancelária m.s.t.t. môže byť to pravé riešenie. Nemusíte sa nechať obmedzovať fixnými termínmi, vyberte si miesto, dátum a dajte si vypracovať najvýhodnejšiu ponuku. Welness pobyty, eurovíkendy, exotické dovolenky, jazykové kurzy… Nič nie je nemožné! Poďme si ale teraz predstaviť niekoľko alternatív z atraktívnej ponuky tohto partnera pre cestovanie. 

Greek holidays. Symi island

Tradičné kúzlo Apeninského polostrova

Taliansko, krajina príťažlivá horami i pobrežiami, miesto ako stvorené pre romantiku, ale aj adrenalín. Na severe sa tiahnu Alpy, ktoré sú navštevované počas celého roka, pretože každé ročné obdobie tu ponúka nový zážitok. V lete sa nám ale určite spája dovolenka Taliansko najmä s relaxom na pláži, šumením mora, dlhými večermi pri víne, skvelou kuchyňou a temperamentnými Talianmi. Či už je to príroda, more alebo pamiatky, túto krajinu musíte milovať. Predkladá plné priehrštie možností, stačí si vybrať to najlepšie pre seba. Cestovná kancelária m.s.t.t. ponúka letné dovolenky v rozličných destináciách, v známych, ale i tých menej známych. Rezervujte si termín a začnite sa tešiť na nezabudnuteľné chvíle v nezabudnuteľnej krajine.

Prahnete po vedomostiach?

Patríte k ľuďom, ktorí nedokážu iba tak nečinne vylihovať, a to ani počas dovolenky? Alebo chcete využiť tohtoročné voľno a zdokonaliť sa v niektorom z jazykov? Potom si možno zamilujete jazykové pobyty na Malte. Môžete spojiť príjemné s užitočným a naplno využiť, čo takáto ponuka zahŕňa. Malta je nádherný ostrovný štát južne od Sicílie. Celoročne je tu veľmi príjemné podnebie a oblasť sa javí ako skvelé miesto pre výučbu jazykov. Angličtina je tu úradným jazykom a štát patrí do Európskej únie. Ceny sú prijateľné, pláže čisté, zátoky magické. Vplyv rôznych kultúr zanechal na Malte stopu, ktorá sem privádza každoročne mnoho turistov. Jazyk sa môžete učiť popri oddychu, spoznávaniu krajiny, zábave a vychutnávaní si mora. Lacno sa dá cestovať aj verejnou dopravou, a preto nie je problém presunúť sa z jednej časti ostrova na druhú. Okrem iného, Malta susedí s rozprávkovým ostrovom Gozo. Môžete sa presvedčiť, že je to miesto, na ktorom sa akoby zastavil čas. Medzi ostrovmi je zabezpečená pravidelná preprava trajektom. Dvojtýždňový kurz angličtiny na Malte s cestovnou kanceláriou m.s.t.t. si môže dovoliť takpovediac každý. Načerpáte tu sily a domov sa vrátite s kvalitnými jazykovými vedomosťami.

Grécko je opäť populárne

V posledných rokoch zápasilo historicky významné Grécko s ťažkými problémami. V časnosti sa však opäť preberá k životu a teší sa popularite zo strany turistov. Gréci sú milí, usmievaví a pohostinní. Pláže, romantické zákutia, okúzľujúca príroda a krištáľové more, aj toto je dovolenka Grécko. Delikatesy prvotriednej stredomorskej kuchyne nenechajú tiež nikoho chladným. Možností je tu neúrekom, no každá sľubuje unikátne zážitky. Ak chceme skutočne spoznať túto krajinu, správajme sa ako jej obyvatelia. Buďme komunikatívni, spontánni, hluční, ale aj žoviálni. Prednosťou Grékov je i zmysel pre rodinu a sex. Pokiaľ chcete prežiť bezstarostnú dovolenku, osvojte si tiež grécke heslo „Sigá, sigá!“ (pomaly, pomaly). V praxi to znamená, že ľudia v tejto krajine vedia precítiť svoj život, radovať sa z maličkostí a tešiť z každého nového dňa, hoci nie je vždy jednoduchý.

Tak ako, vybrali ste si? Cestovná kancelária m.s.t.t. sa postará, aby ste prežili skutočne výnimočnú dovolenku. Zabudnite na stres v práci a začnite sa tešiť na leto.

Foto: © [Freesurf] / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už