Mestské bicykle a elektrobicykle do práce aj na menšie nákupy

Mestské bicykle a elektrobicykle do práce aj na menšie nákupy

- in Nesmie vám ujsť
267
Komentáre vypnuté na Mestské bicykle a elektrobicykle do práce aj na menšie nákupy

V zahraničí vec bežná, u nás menej. Ale do módy určite prichádzajú – mestské bicykle. Sú to bicykle s jednoduchšou konštrukciou, ktoré sa výborne hodia pre ľahší mestský terén. Ako mestské elektrobicykle aj pre ten náročnejší, kopcovitý.

Mnohé európske mestá sú pre cyklistov omnoho prívetivejšie, než tie naše, slovenské. Situácia sa ale zlepšuje. Bicykle ako každodenný dopravný prostriedok, už nevidíme iba na rovinatých dedinách na juhu Slovenska. Žijeme zdravšie, s dôrazom na životné prostredie, a tak sa snažíme auto nahradiť bicyklom. Muži častejšie. Je pre nich jednoduchšie, vzhľadom k štýlu obliekania sa, dôjsť do práce a z práce mestským bicyklom. Páni obvykle pri preprave používajú svoj bežný bicykel – horský, trekingový či cestný. Predovšetkým ženy však našli alternatívu – sú ňou mestské bicykle a elektrobicykle. Na chuť im ale prichádzajú i muži.

Mestský elektrobicykel je riešenie aj do miest s náročnejším terénom

Jedna vec je, že v kostýmku so sukňou a v lodičkách na bicykel asi žiadna žena nenasadne. Muži v obleku bežne. Ak nám ako ženám firemný dress code tento typ obliekania neprikazuje, alebo sa v práci prezliekame, čo nám potom ešte bráni v tom, aby sme do práce jazdili na bicykli? Väčšinou je to vzdialenosť a náročný kopcovitý terén. S tým ale pomôžu elektrobicykle do mesta.

Elektrobicykel je nielen skvelý alternatívny prostriedok do práce

Je riešením pre prepravu maminiek s dieťaťom, aj skvelé riešenie, ako si zájsť na bežný denný nákup a ešte si pritom zašportovať. Mnohí, kto elektrobicykel ešte nezažili, si myslia, že elektrobicykle sú bicykle pre lenivých. Tak to rozhodne nie je. Záleží len na vás, koľko dáte do jazdy vlastnej energie, a koľko necháte batérii.

Elektrobicykle do mesta sú ekologické, pomáhajú nám udržiavať sa vo forme, a to ako po zdravotnej stránke, tak pokiaľ ide o štíhlu líniu. Pritom sa nám nestane, že do práce dorazíme unavení, spotení a špinaví len preto, že to máme polku cesty do strmého kopca.

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už