Kúpa či prenájom nákladného vozidla? Žiadny problém!

Kúpa či prenájom nákladného vozidla? Žiadny problém!

- in Zaujímavosti
1758
Komentáre vypnuté na Kúpa či prenájom nákladného vozidla? Žiadny problém!

Rozhodli ste sa pre kúpu nového auta? No nie klasického – osobného, ale nákladného? Čo si pri kúpe alebo prenájme určite všímať a na čo sa predovšetkým zamerať?

Vyberáte si nákladné vozidlo? Na toto sa určite zamerajte

Samotná základná cena je väčšinou veľmi lákavá, no pred kúpou si treba všimnúť najmä to, čo je v tejto cene zahrnuté. Značky sa v tomto dosť odlišujú, pričom jedna automobilka môže mať v základnej cene to, čo bude mať druhá za príplatok. Pred kúpou nákladného vozidla je potrebné uvedomiť si, aký typ si želáte. Rozdeľujeme ich na základné kategórie, a to na nákladné autá, sklápač, ťahače návesov, prívesy, návesy, stavebné stroje a autobusy. Pokiaľ ste sa rozhodli pre kúpu nákladného vozidla, treba si uvedomiť, že pôjde o vyššiu investíciu.nakladne auta
V prvom rade si treba všímať technické parametre ako je motor, pohon, motorová brzda, posilňovač riadenia či ABS. Pokiaľ sa v týchto veciach príliš nevyznáte, je potrebné poradiť sa s odborníkmi, ktorí vám pomôžu vybrať nákladné auto podľa vašich predstáv. Medzi ďalšie základné údaje patrí pochopiteľne i cena, ale aj značka či ceny náhradných dielov. Čo sa týka samotnej výbavy, tá je pri každom type vozidla individuálna, no i od tej sa odvíja konečná cena.

AC TIR s.r.o – nákladné vozidlá na predaj či prenájom

Pokiaľ si ujasníte tieto základné a prvoradé požiadavky na nákladné vozidlo, vašou ďalšou úlohou bude vybrať si spoločnosť, ktorá vám ponúkne kvalitné vozidlo za primeranú cenu. Firma AC TIR s.r.o. ponúka už od roku 1996 použité nákladné vozidlá a návesy na predaj, ťahače či prívesy, ale i úžitkové vozidlá a nákladnú techniku. Okrem toho ponúka i prenájom nákladných vozidiel, takže pokiaľ si tento typ vozidla nepotrebujete kúpiť, pokojne si ho môžete prenajať.

Dovoz vozidiel na objednávku, vyhovenie požiadavkám zákazníkov, komisný predaj vozidla či financovanie na mieru, patria medzi silné stránky spoločnosti, ktoré vás presvedčia, že ste sa rozhodli správne.

 

Obrázok http://www.actir.sk/

 

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no