Hľadáte skvelé inovácie do vášho nového auta? Pozrite si, čo pre vás má Opel

Hľadáte skvelé inovácie do vášho nového auta? Pozrite si, čo pre vás má Opel

- in Auto
950
Komentáre vypnuté na Hľadáte skvelé inovácie do vášho nového auta? Pozrite si, čo pre vás má Opel
Opel Corsa Big - MaH

Ak ste vo všeobecnosti technologický nadšenec a novinky či inovácie vám kolujú v krvi, rovnako to pravdepodobne bude aj v prípade áut. Načo sa predsa ukracovať o možnosti, ktoré nové technológie ponúkajú. Značka Opel to vidí podobne, a preto v inováciách nijako nepoľavuje a v jej modeloch nájdete mnoho technologických noviniek.

Opel Corsa Model Opel Corsa má za sebou desiatky rokov a je už tradíciou značky. Za viac ako 30 rokov si Corsa prešla mnohými premenami od dizajnu po funkčné prvky, vrátane technologických inovácií. Najmä inovácia City Mode príde vhod ľuďom, ktorí si chcú uľahčiť parkovanie v meste, keďže často býva problém zaparkovať v úzkych a tesných priestoroch, alebo keď sú autá tesne pri sebe. Funkcia City Mode vďaka agilnejšiemu podvozku a lepšiemu otáčaniu vozidla vám umožní sa ľahkosťou vkĺznuť aj do užších priestorov bez obáv, že by ste svoje auto niekde oškreli.

Dizajnový Opel GTC - MaH
Dizajnový Opel GTC – MaH

 Opel GTC Dizajn modelu GTC patrí k najelegantnejším zo všetkých áut Opel a dokáže si vás získať už na prvý pohľad. No to nie je všetko, čím vás vie toto auto ohromiť.Priľnavosť modelu k vozovke sa vyrovná športovým a závodným autám. Systém odpruženia je je prevzatý z pretenkárskej dráhy a systém Opel FlexRide dokáže automaticky upraviť podvozok tak, aby ho prispôsobil vášmu štýlu jazdy. Vďaka tomu bude ovládateľnosť vozidla na oveľa lepšej úrovni.

 

Viac sa o modeloch Opel dozviete na www.mah.sk.

 

 

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.