Garážové brány – pestrá ponuka, rôznorodá kvalita

Garážové brány – pestrá ponuka, rôznorodá kvalita

- in Nesmie vám ujsť
1270
Komentáre vypnuté na Garážové brány – pestrá ponuka, rôznorodá kvalita

Nenahraditeľnou súčasťou rodinného domu je garáž pre uschovanie štvorkolesového miláčika. No garáž je súčasne vystavovaná nemalému riziku, pretože zlodeji prahnú po nových žihadlách. A z tohto dôvodu veľa majiteľov rodinných domov odstraňujú staré drevené brány, ktoré zaostávajú svojim zabezpečením, a investujú do nových garážových brán s prepracovanou technológiou. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme o garážových bránach viac zaujímavých informácií.

Vzhľad garážových brán by mal korešpondovať s celkovým dizajnovým štýlom rodinného domu. Napríklad keď máte plastové okná s imitáciou dreva, je dobré siahnuť po dekóru garážových brán rovnakého charakteru.

Na súčasnom trhu pôsobí nepreberné množstvo spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou, predajom a montážou garážových brán. Pri výbere konkrétneho dodávateľa by ste mali zohľadniť kvalitu referencií a cenovú ponuku.

Druhy garážových brán

A ešte sa budete rozhodovať pri výbere konkrétneho prevedenia, pričom k zakúpeniu sú garážové brány sekčné, rolovacie, dvojkrídlové a priemyselné. Samozrejmosťou je funkcia automatického prerušenia chodu pri nabehnutí na prekážku. A komfort používania zvyšuje motorický pohon a diaľkové ovládanie.

Veľkej popularite sa teší sekčné garážové brány, ktoré sa vyrábajú v mnohých rozmeroch. Na svoje si prídu tiež zákazníci s individuálnymi požiadavkami. Sekčné garážové brány sa vyznačujú perfektnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, dlhou životnosťou a vysokou bezpečnosťou. S rovnakými vlastnosťami sa tiež pýšia rolovacie garážové brány, ktoré nachádzajú uplatnenie v domácom prostredí i priemyselných objektoch. V neposlednom rade vás poteší, že sú nenáročné na údržbu.

Konečné ceny sa líšia v závislosti na veľkosti garážových brán a pridaných hodnotách (spôsob ovládania, zateplenie a podobne).

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.