ELGAS – ušetrite na dodávke elektriny a plynu

ELGAS – ušetrite na dodávke elektriny a plynu

- in Zaujímavosti
1056
Komentáre vypnuté na ELGAS – ušetrite na dodávke elektriny a plynu

Už dlhšie sa snažíte znížiť náklady na chod domácnosti, no nejako to nevychádza? Zdá sa Vám cena plynu a elektriny prehnane vysoká? Bez týchto energií to dnes jednoducho nejde, no určite môžete urobiť niečo s ich cenou. Zaiste by ste ocenili individuálne riešenia šité na mieru. Väčšina slovenských domácností si nemôže dovoliť rozhadzovať, a preto sú aj jej výdavky na klasické potreby rodiny obmedzené. Spoločnosť ELGAS prispôsobí svoju ponuku Vaším požiadavkám. Pokiaľ už máte dosť ustavičného zavádzania a naťahovania zo strany Vášho dodávateľa, prejdite k novému. Za prechod neplatíte nič a okrem toho, ak sa rozhodnete kúpiť si nový kotol, dodávateľ ELGAS Vám naň prispeje. Spoločnosť tiež vybaví všetky papierovačky za Vás, takže to máte bez starostí. Ktorí iní dodávatelia elektriny a plynu Vám toto poskytnú? Táto ponuka sa netýka iba domácností, ale aj podnikov. Zákazníkmi spoločnosti sú tiež veľké a významné firmy, ktoré vedia, čo sa skutočne oplatí. Máte záujem o stabilnú dodávku elektriny a plynu pre Váš podnik za skutočne atraktívnu cenu? Potom už viete, kam sa obrátiť.

elgas

Tretí najväčší dodávateľ plynu na Slovensku

ELGAS je skutočne overený a bezpečný dodávateľ so silným finančným zázemím. Jeho materským holdingom je spoločnosť GGE (Grafobal Group Energy), člen investičnej skupiny GG, ktorej meno dominuje v 17-tich krajinách sveta. Jej ročný obrat je viac ako 920 miliónov EUR. Dodávatelia plynu sa predbiehajú v lákavých ponukách, no ELGAS sa o priazeň svojich klientov uchádza prostredníctvom kvalitných a nadštandardných služieb. Vďaka zástupu spokojných klientov sa v súčasnosti drží na tretej priečke najväčších dodávateľov plynu na v našej republike. 

Služby na najvyššej úrovni

Špičkový dodávateľ energií ELGAS je silný a spoľahlivý partner. Neustále však vynakladá veľké úsilie, aby mohol svojím zákazníkom poskytnúť služby na tej najvyššej úrovni. Novými riešeniami predkladá tie najlepšie alternatívy úspory energií, čo následne vedie ku klientovej spokojnosti. Prioritou je tu snaha o to, aby bola cena elektriny a plynu na čo možno najprijateľnejšej úrovni, a to pre každého podľa potreby. Konkurencia spoločnosť nebrzdí, nepohlcuje, ba ani nezastrašuje. Je skôr výzvou k tomu, aby sa posúvala vpred.

Ekologické zmýšľanie

Najbližšie roky politiky spoločnosti sa budú niesť v znamení širšej expanzie nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. V súčasnosti ELGAS poznajú aj v susednom Maďarsku, Česku a Poľsku. Spoločnosť každoročne zaznamenáva zvyšujúce sa počty nových klientov, no tým tiež zvýšený objem dodaného plynu a elektriny. Medzi dlhodobé ciele patrí upevnenie pozície medzi silnými dodávateľmi, maximálna flexibilnosť a budovanie si dôvery medzi bežnými domácnosťami, ale i podnikmi. Za nesporné plusy tohto dodávateľa môžeme považovať aj orientáciu na životné prostredie, pretože si plne uvedomuje svoju zodpovednosť v tomto smere. Celé podnikanie je zamerané ekologicky, a teda tu cítiť snahu zvyšovať podiel Zelenej energie. Ekologické prvky sú postupne integrované do celej činnosti.

Či už Vám záleží na úspore energie, ochrane životného prostredia, alebo na oboch, veríme, že ELGAS nesklame Vaše očakávania.

Zdroj: elgas.sk

Foto: © [beeboys] / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už