Coller klima – partner špičkovej značky Daikin

Coller klima – partner špičkovej značky Daikin

- in Zaujímavosti
1324
Komentáre vypnuté na Coller klima – partner špičkovej značky Daikin

V lete nevyhnutnosť, v zime skvelá výpomoc. S ľahkosťou nám pomáha prekonať tropické teploty, preto o jej kúpe premýšľame najviac práve v letných mesiacoch. Málokto však vie o novodobom trende, ktorý predstavuje klimatizačné zariadenie tiež ako príjemný spôsob vykurovania (najmä v prechodnom období). Klimatizácia dokáže vyhriať vnútorný priestor na požadovanú úroveň a dochádza tu k výhodnému využitiu energie. Avšak, nie všetky zariadenia tohto typu spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Pokiaľ si zakladáte na kvalite a garancii profesionálnej značky, dovoľujeme si Vám jednu takú predstaviť. 

klimatizacia

Vyberte si jednotku na trhu

Lídrom na trhu v produkcii tepelných čerpadiel, vetraní, klimatizačných systémov, ale tiež v šetrnosti k životnému prostrediu a obnoviteľným zdrojom energie je jednoznačne DaikinSpoločnosť oslávila v minulom roku 90. výročie svojho vzniku. Za túto dlhú dobu sa stihla vypracovať na najprogresívnejšieho výrobcu klimatizácii v Japonsku a v Európe.

Daikin si všetky komponenty vrátane kompresora, výmenníka tepla či elektroniky vyrába svojpomocne. Klimatizácie aj tepelné čerpadlá Daikin zodpovedajú najvyšším štandardom kvality.

Prečo práve Daikin? 5 faktov, vďaka ktorým sa stal lídrom:

  1. Klimatizácie Daikin sa vyrábajú v 140 krajinách sveta
  2. História spoločnosti siaha do roku 1924
  3. A/R špecialista
  4. 3 CORE technológia
  5. Výrobné základne po celom svete

Individuálne potreby – individuálny prístup

Spoločnosť Daikin vie, že potreby ľudí sú individuálne. Z tohto dôvodu vyvinula tri bezkonkurenčné systémy, a to Daikin Altherma, Daikin Emura a Daikin Ururu Sarara.

Vykurovacia jednotka Altherma

Je TOP produktom najmä pre majiteľov nízkoenergetických domov alebo novostavieb. Rozhodujúcou je práve úspora energie, kde Daikin nikdy nesklamal. S týmto systémom môžete ušetriť až päťkrát viac nákladov ako je to pri iných alternatívach. Systém preberá vzduch z vonkajšieho prostredia a presúva ho ďalej do systému na teplú vodu.

Skoro ako dekorácia

Klimatizačné zariadenie Emura nie je ani zďaleka prekážkou v interiéry. Jeho dizajn však nie je jedinou výhodou, zariadenie dokáže chladiť, vetrať, odvlhčovať, a to všetko s maximálnou úsporou energie.

Daikin Ururu Sarara

Toto zariadenie v sebe kombinuje vetranie, čistenie, zvlhčovanie a odvlhčovanie. Postará sa o všetko, čo od podobného systému očakávate.

Spoľahlivý partner COLLER KLIMA

Program Home C°mfort Expert bol vytvorený firmou Daikin za účelom slúžiť koncovému užívateľovi rezidenčného trhu. Na základe tohto programu si vyberá svojich partnerov. Jedným z nich je aj firma COLLER KLIMA.

Home C°mfort Expert zaručuje, že Váš klimatizačný systém alebo tepelné čerpadlo bude v najlepšej dostupnej kvalite. Okrem toho dostanete k svojmu zariadeniu sofistikované ovládanie, ktoré Vám prácu ešte viac uľahčí.

Prajeme veľa príjemných chvíľ v rodinnom kruhu, ako aj s produktami Daikin.  

Foto: © [3darcastudio] / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už