CHLADNIČKA DO KAMIÓNA

CHLADNIČKA DO KAMIÓNA

- in Nesmie vám ujsť
1549
Komentáre vypnuté na CHLADNIČKA DO KAMIÓNA

Cestovanie samo o sebe si vyžaduje veľa prípravy. Naplánovať trasu, zbaliť si veci, natankovať, pripraviť si desiatu a podobne. No takí kamionisti by Vám o tom vedeli povedať svoje. Kabína ich kamióna sa pre nich na niekoľko dní stáva prechodným domovom. Nielenže dlhé hodiny šoférujú, no v kabíne aj spia. Dnešné kamióny ponúkajú celkom zaujímavé riešenia, ktoré ich šoférom poskytujú primerané pohodlie.

Aj v oblasti vybavenia nákladných áut a kamiónov nastal pokrok. Šoféri sú tak vybavení omnoho lepšie ako ich kolegovia v minulosti. Inak tomu nie je ani pri chladiacich zariadeniach. Výrobcovia týchto zariadení si veľmi dobre uvedomujú, že na to, aby zákazníkov zaujali, pekný obal nestačí. Záujemcovia o autochladničky vyžadujú kvalitu, spoľahlivosť a primeranú cenu. To všetko ponúka spoločnosť Dometic.

425_477_0_1417120784Produkty od Dometicu spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ich výber chladničiek do kamiónov je naozaj bohatý a vybrať si tak môže každý podľa svojich predstáv. Potrebujete zariadenie, ktoré nielen chladí ale je schopné uchovať jedlo aj teplé? Svoju pozornosť by ste mali upriamiť na termoelektrické autochladničky značky Dometic. Tieto zariadenia sú výnimočné už spomínanou možnosťou chladenia aj ohrevu. Nastavíte si funkciu, ktorú práve potrebujete a môžete pokojne šoférovať. Teplotu môžete regulovať, takže vždy máte prehľad o stave potravín. Táto technológia je bezúdržbová a funguje úplne jednoducho – stačí ju zapojiť do siete. Toto zariadenie dokáže chladiť až do 30°C pod teplotu okolia, čo privítate najmä pri cestách do južných krajín. Vybrať si môžete spomedzi viacerých rozmerov a objemov boxov. Či už preferujete niečo menšie a kompaktnejšie alebo potrebujete objemnejšie zariadenie, v ponuke výrobkov si určite vyberiete.

278_477_0_1417120755Ak pre Vás ohrievanie nie je nevyhnutnosťou a radšej by ste uvítali hlboké chladenie, odporúčame Vám kompresorové chladiace boxy. Tieto vysoko výkonné zariadenia sú ako stvorené pre náročnejších šoférov kamiónov. V ponuke nájdete aj menšie autochladničky, napr. v podobe chladiacej police alebo menších chladničiek, ktorých rozsah chladenia je od +10°C do 0°C. No ozajstní pôžitkári by sa mali zamerať na kompresorový chladiaci box vyrobený špeciálne pre isté druhy vozidiel. Ich vysoký výkon, nehlučná prevádzka a chladenie od +5 °C do -15°C presvedčia naozaj každého.

Zvážte všetky možnosti a vyberte si svojho spoločníka na cestách. Vďaka výhodným cenám sú chladiace zariadenia značky Dometic tým správnym rozhodnutím. Už máte svojho favorita?

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.