Ammado – vďaka za perfektné vozidlo

Ammado – vďaka za perfektné vozidlo

- in Auto, Nesmie vám ujsť
2112
Komentáre vypnuté na Ammado – vďaka za perfektné vozidlo

peugeot-307-cabrio

Nikdy som nebol zástancom pôžičiek, pretože nerád bývam niečo dlžný. Pred časom sa mi však dostala do rúk ponuka spoločnosti Ammado – finančného partnera, ktorý sa skutočne vyzná. Podmienky boli lákavé a moja túžba po novom aute obrovská. Chvíľu som ešte otáľal, sledoval recenzie na túto spoločnosť a pod vplyvom všetkých detailov som sa nakoniec rozhodol. Dovoľte mi podeliť sa s Vami o to, čo ma presvedčilo.

Bleskurýchle vybavenie a komfort

Väčšinou sa nám s pôžičkami spája nekonečné vybavovanie, dokladanie, zháňanie niekoho a niečoho na ručenie… Zástupu povinností nie je konca kraja. S Ammado je to však iné. Táto pôžička sa dá vybaviť cez online žiadosť a po schválení máte peniaze do 24 hodín na účte. Celé to teda môžete vybaviť z pohodlia domova. Žiadne stresovanie, naháňanie a túlanie sa po úradoch. To bola prvá vec, ktorá ma v mojom rozhodnutí posunula vpred. Následne som sa dozvedel, že v hodnoteniach získavajú tieto pôžičky výborne pozície i vďaka tomu, že nemusíte ručiť majetkom, nič zakladať a zbierať doklady. Stále tu však zostávali rozpaky z toho, že som dôchodca. Neustále som si kládol otázku, či mi spoločnosť pôžičku schváli. Ukázalo sa, že i tieto obavy sú zbytočné. “Finančnú injekciu” môže dostať každý a na čokoľvek. Môžu sa o ňu uchádzať i nezamestnaní, mamičky na materskej dovolenke a vysokoškoláci. Bolo mi čoraz jasnejšie, že môj sen sa blíži k reálnemu naplneniu. Vyhliadnuté auto stojace na poprednom mieste v autopredajni malo už čoskoro dominovať na mojom dvore.

To ešte nie je všetko…

Každého, a teda i mňa, zaujíma výška úroku. Pôžičky od spoločnosti Ammado sú úrokované ročnou sadzbou od 9,8%. Zdalo sa mi to ako celkom priateľská ponuka. V žiadosti som si nastavil výšku a dobu splátok tak, aby som to stíhal splácať zo svojho dôchodku a občasných brigád. Čas dokedy musí byť táto krátkodobá pôžička splatená sa dá natiahnuť až na sedem rokov, takže i tu som cítil veľkú ústretovosť. Celý život som si musel niečo odriekať a upustiť od niekoľkých svojich snov. Teraz sa to ale zmenilo a ja som mohol disponovať slušnou čiastkou peňazí a ísť si tak za svojím. Výška pôžičky je stanovená od 100€ do 8.000€, takže si viete predstaviť, že som si mohol dovoliť celkom slušné vozidlo.

Zaujímalo ma tiež, ako je to v prípade, keby som chcel pôžičku splatiť skôr. Odpoveď bola presne taká, ako som od tejto TOP spoločnosti očakával. Neúčtuje si totiž žiadne poplatky a sankcie.

Z mojej osobnej skúsenosti môžem povedať, že som nadmieru spokojný a pôžičku od spoločnosti Ammado odporúčam každému, kto zvažuje takúto možnosť.

Foto: goldcar.es

About the author

You may also like

Poradca motoristu: Ako šetriť pneumatiky a palivo

Dobré pneumatiky poskytujú bezpečnosť na cestách a zohrávajú