Ako spoznáte naozaj kvalitnú autopožičovňu?

Ako spoznáte naozaj kvalitnú autopožičovňu?

- in Zaujímavosti
1365
Komentáre vypnuté na Ako spoznáte naozaj kvalitnú autopožičovňu?

Ak si potrebujete požičať auto ako firma či jednotlivec, núdzu o požičovne áut mať nebudete. V každom väčšom meste na Slovensku ich nájdete niekoľko. Lenže ako sa medzi nimi rozhodnúť a nájsť spoľahlivú a férovú autopožičovňu?

Proklientská orientácia

Určite by mala byť proklientsky orientovaná a uberať klientom starosti, nie  im ich pridávať. K nim patria starosti so servisom vozidla, výmenou pneumatík a riešením poistných udalostí. Samozrejmosťou by malo byť aj pristavenie vozidla na vybrané miesto, prípadne možnosť vybrať si k autu doplnky podľa potrieb.

Autá v skvelom stave

Vozidlá by nemali mať žiadne mechanické závady. Požičovňa áut by mala dbať o to, aby vozidlá neboli staré a bez pravidelných servisných prehliadok.  Ideálne, ak majú vo svojej ponuke vozidlá vyrobené 3-5 rokov dozadu, ale nie viac.

Široký výber tried áut

Čo prenájom, to iná potreba. Či už ste podnikateľ, ktorý potrebuje náhradu auta, ktoré sa vám pokazilo, alebo si potrebujete požičať auto na dovolenku, vždy auto hľadáte za nejakým účelom.

Tiež sa môže stať, že objednané auto nebude k dispozícií, napríklad z dôvodu, že vami vybrané auto malo byť v dobe objednávky vrátené, ale na poslednú chvíľu sa doba prenájmu predĺžila. Ak sa náhodou stane takýto prípad, požičovňa áut by vám mala vedieť poskytnúť čo najbližší ekvivalent vami objednaného auta.

Rovnaká kvalita služieb na všetkých pobočkách

Či už má autopožičovňa pobočku v Bratislave, alebo prenajímajú autá v Žiline či Banskej Bystrici, kvalita áut aj personálu by mala byť všade rovnaká. Nemalo by sa vám stať, že ak napríklad idete autom z Košíc do Bratislavy, pri odovzdaní auta v Bratislave na vás personál nebude rovnako ohľaduplný.

Článok pre vás pripravili špecialisti na prenájom áut https://www.rai.sk/.

 

Autorské právo: kurhan / 123RF Reklamní fotografie

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli