Trojkolky sú pre hlavnú motoristickú sezónu ako stvorené

Trojkolky sú pre hlavnú motoristickú sezónu ako stvorené

- in Nesmie vám ujsť, Šport, Zaujímavosti
0
Komentáre vypnuté na Trojkolky sú pre hlavnú motoristickú sezónu ako stvorené
Trojkolky sú pre hlavnú motoristickú sezónu ako stvorenéTrojkolky sú pre hlavnú motoristickú sezónu ako stvorené

O pár týždňov začína hlavná motoristická sezóna, počas ktorej sa vyťahujú z garáže zaprášené motorky. Začína sa obdobie, kedy sa priaznivci dvoch kolies plne nabažia vetra vo vlasoch. K motorkárom v poslednom období pribúdajú majitelia trojkoliek, ktoré na ceste vyzerajú o niečo lepšie ako motorky. Hlavná motoristická sezóna je ako stvorená na to, aby ste si vyskúšali jazdu na trojkolke.

Jazda na trojkolke je oveľa pohodlnejšia ako na motorke

Vieme, že motorka je motorka a každý, kto tento stroj miluje sa bude hádať, že niet nad jazdu na motorke. Pochybujeme však, že by dotyčný nezmenil názor, keby si vyskúšal jazdu na trojkolke. V minulosti išlo o dosť ťažkopádne stroje, ktoré nemali potrebný výkon a na cestách sa s nimi jazdilo ako na babičkinom bicykli. Našťastie dnešné trojkolky sa vzhľadovo a tiež po technickej stránke na tie spred 30 rokov absolútne nepodobajú. Ide skôr o vylepšené štvorkolky, ktoré sa však na cesty hodia oveľa viac ako štvorkolka. Spomedzi všetkých typov trojkoliek sa na brázdenie diaľnic najviac hodí trojkolka Can – Am Ryker. Tento model je obľúbený medzi jazdcami, ktorí okrem výkonu hľadajú komfort a bezpečnú jazdu. Na trojkolkách je preto vidieť staršie ročníky i dámy. Na svoje si prídu aj páni, ktorí môžu vyskúšať, čo všetko tento stroj dokáže.

Can – Am Ryker je trojkolka presne podľa vašich predstáv

Ak hľadáte trojkolku, ktorá by spĺňala vaše predstavy, tak Ryker je to, čo hľadáte. Ide o jedinečnú trojkolku meniacu vzhľad každý deň. Pokojne môžeme povedať, že je to chameleón na troch kolesách. Táto vlastnosť je daná tým, že panely na trojkolke je možné meniť. Farebné panely nie sú to jediné, čo dokážete meniť. Nastaviť je možné tiež jazdeckú pozíciu či stúpačky a k tomu všetkému si jednoducho nainštalujete alebo odoberiete rôzne doplnkové príslušenstvo. Riadenie trojkolky Can – Am Ryker je veľmi intuitívne vďaka automatickej prevodovke. Zaborený do sedadla sa budete cítiť ako keby ste ovládali celú cestu. Ťažisko tejto trojkolky je tak prekliato nízko, že máte pocit riadenia stroja telom. Motor Rotax je spoľahlivý za každých okolností a jeho nízka spotreba volá po spoznávaní vzdialených miest. Can – Am Ryker je trojkolka priateľská k vašej peňaženke i k životnému prostrediu.

 

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.